Ампули краси - дієве рішення у лікуванні шкіри!


Стрес, забруднення, короткий сон, неправильне харчування. Ваша шкіра - це віддзеркалення Вашого способу життя. Тому їй неминуче потрібна допомога-лікування в момент її знесилення!

Ампули краси, що роками використовуються професіоналами є справжніми концентратами активних інгредієнтів і сприяють відновленню балансу епідермісу.

Давайте більш детально з усім розберемося!

Яка різниця між сироваткою, олією та ампулою?

Сироватка Олія Ампула
Турбота про красу Постійна, відповідає
природі шкіри
Постійна, відновлює
баланс шкіри
Тимчасова, у певний
момент, коли цього
потребує шкіра
Переваги Доповнює дію вашого
регулярного догляду
за шкірою
Доповнююча Конкретна, у певний
момент, коли цього
потребує шкіра
Використання Щоденне Звичайне
використання
Зрідка або в курсі
лікування з іншими
препаратами
Застосування Перед денним та/
або нічним кремом
Після зняття
макіяжу
Перед регулярним або
в комплексі з щоденним
доглядом за шкірою

Ампули краси призначені для всіх жінок, які хочуть вжити негайних заходів в усуненні шкірного дисбалансу. Їх можна використовувати, коли є видимі до цього передумови. Зазвичай застосування одноразове, триває тиждень або кілька разів на рік. Ампули можна змішувати з засобами по догляду за обличчям: денним або нічним кремом, олією, маскою, тональним кремом. Або ж використовувати окремо після зняття макіяжу.

Звертаємо Вашу увагу!

Оскільки ампула - це концентрат активних інгредієнтів, що відповідає конкретним потребам, Ви можете використовувати її в поєднанні з іншим комплексом ампул через день, залежно від потреб. Але, не слід змішувати кілька препаратів одночасно.

Académie Scientifique de Beauté пропонує своїм клієнтам індивідуальні косметичні активатори для домашнього використання: 

Використання ампул краси дозволить покращити якість і зовнішній вигляд шкіри, додасть їй еластичності, пружності і гладкості. Активні компоненти засобів підвищують тургор шкіри, видаляють ороговілий шар дерми.

09 вересня 2021

Рекомендуемые товары

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська