x
Разом: 0 грн.

Політика лояльності і система знижок

Знижки для наших клієнтів

У нашому інтернет-магазині діє накопичувальна система знижок для постійних клієнтів .

- Миттєва знижка 3% при реєстрації у нас на сайті або Like нашої сторінки в Facebook (якщо Ви хочете активувати цю знижку, повідомте про це нашому менеджеру в телефонному режимі);

- При загальній сумі замовлень від 5 тис. Грн - постійна знижка 5%;

- При загальній сумі замовлення від 10 тис. Грн - постійна знижка 7%;

- Індивідуальні знижки - розраховуються окремо

Інші знижки:

- Знижка за посилання: зробіть постійне посилання на наш інтернет-магазин на іншому сайті, в своєму живому журналі, на сторінці соціальних мереж або на форумі - і отримаєте додаткову разову знижку 3%. (якщо Ви хочете активувати цю знижку, відправте link, за яким розміщено посилання, на е-мейл info@academie.com.ua). На одному і тому ж ресурсі ви можете розмістити посилання 1 раз.

- Знижка за відгук про продукт: розмістіть відгук (від 100 слів) про будь-якому продукті, який Ви придбали в нашому інтернет-магазині (з посиланням на даний продукт) в вашому живому журналі, на сторінці соціальних мереж або на спеціалізованих сайтах і форумах, і отримаєте разову знижку 5%. Якщо Ви хочете активувати цю знижку, відправте link, за яким розміщений відгук, на е-mail info@academie.com.ua). На одному і тому ж ресурсі ви можете розмістити посилання 1 раз. На одну покупку ви можете активувати або знижку за посилання , або знижку за відгук .

Для того, щоб отримати знижки з розділу «інші знижки» при оформленні замовлення зробіть позначку «отримати знижку» і опишіть яку саме знижку Ви хочете отримати.

Знижки з розділу "інші знижки" (за посилання і за відгук) не сумуються з накопичувальною знижкою клієнта.

Знижки не поширюються на акції та спеціальні пропозиції.

Також зверніть увагу на акції, що діють в нашому магазині!