x
Разом: 0 грн.

Доставка і оплата

Способи доставки:

  • Доставка по Україні транспортною компанією "Нова Пошта"

Доставка товарів здійснюється безкоштовно , за умови, що вартість покупки перевищує 1000 грн *.

УВАГА! Відправлення посилок здійснюється тільки після отримання передоплати. Інтернет-магазин academie.com.ua здійснює доставку товару в будь-який населений пункт України, з яким налагоджено кур'єрське сполучення транспортною компанією «Нова Пошта». Доставка оплачується відповідно до тарифів обраної поштової служби.

  • Доставка «Укрпоштою» в будь-який населений пункт України

Доставка товарів здійснюється безкоштовно , за умови, що вартість покупки перевищує 1000 грн *.

УВАГА! Відправлення посилок здійснюється тільки після отримання передоплати. При виборі способу доставки - доставка "Укрпоштою", замовлення буде укомплектовано, упаковано і відправлено(протягом 1-3 робочих днів) поштовою посилкою. Коли посилка з'явиться у Вашому поштовому відділенні, в Вашу поштову скриньку має прийти повідомлення (доставка повідомлення входить в обов'язки службовців «Укрпошти»).

У цьому випадку до вартості товару буде додана вартість послуг з пересилання (тарифи на послуги з пересилання встановлює «Укрпошта»). Термін доставки в цьому випадку буде залежати від роботи «Укрпошти».

* Якщо в замовленні - тільки акційна продукція - замовлення доставляється за рахунок покупця, незалежно від вартості і кількості замовлених товарів.

Способи оплати:

  • Оплата готівкою

Доставлений кур'єром замовлення за вказаною Вами адресою Ви зможете оплатити безпосередньо в момент отримання.

  • Оплата через термінали Приватбанку

Оплата через термінали Приватбанку на розрахунковий рахунок з використанням сервісу "найпростіші платежі".

  • Оплата за допомогою платіжних карт Visa або MasterCard

Оплата за допомогою платіжних карт Visa або MasterCard безпосередньо при оформленні замовлення (з використанням платіжного сервісу ПриватБанку Liqpay або платіжного сервісу Portmone).

  • Оплата online за допомогою П24

Оплата за допомогою платіжного сервісу П24 безпосередньо при оформленні замовлення.

  • Банківський переказ (для фізичних осіб)

Для цього наш менеджер надасть Вам реквізити розрахункового рахунку для проведення оплати. Щоб провести оплату Ви можете скористатися платіжною системою Приват 24 або системою клієнт-банк Вашого банку.

Сума платежу повинна відповідати вартості Вашого замовлення. Також Ви оплачуєте комісію за переказ грошей, відповідно до тарифів банку. Термін проходження переказу складає від 10 хвилин до 3 робочих днів.

Повернення товару

У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в момент доставки, при збереженні цілісності упаковки.

УВАГА! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України Про захист прав споживачів », яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, парфюмерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні при виборі товару.

Відмова від замовлення

У разі, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера магазина якомога раніше.

Менеджер магазину з задоволенням відповість на Ваші питання щодо доставки товарів.