Що робити, якщо з`явилися плями на обличчі?

Допоможіть, у мене плями: що робити?

Дуже часто пігментування називають проблемою вікової шкіри. Але ці недоліки не обов'язково пов'язані із віком. Вони можуть з'явитися після сильного впливу сонця на незахищене обличчя. На зовнішній вигляд плям впливає меланін, також відомий як пігмент, що сприяє засмазі. Саме завдяки ньому ми добре виглядаємо влітку. Проблема в тому, що з часом його рівень знижується і, в результаті, плями будуть з'являтися на вашому симпатичному обличчі.

Як їх розпізнати?

Насамперед слід знати, що на обличчі бувають різного роду плями. Будьте обережні, їх не можна плутати, тому що вони потребують абсолютно різного догляду!

  • Лентіго: круглі та чіткі. Вони можуть бути з народження або з'являтися з віком. Виникають через багаторазове перебування на сонці! Нічого серйозного, але треба регулярно перевірятись у дерматолога!
  • Ластовиння: також звані ефелідами, вони спадкові. Але будьте обережні, сонечко може підкреслити їх.
  • Вплив вагітності: ваша шкіра виглядає як маска і з'явилося кілька пігментних плям? Нічого серйозного, просто ваші гормони схвильовані через вагітність, і ви виробляєте занадто багато меланіну. Але не хвилюйтеся, скоро все повернеться на круги свої.

Як уникнути плям?

Якщо вони вже є, їх дуже важко змусити зникнути, але ви можете спробувати запобігти їм. Для цього:

  • щодня користуйтеся сонцезахисним кремом, щоб захистити шкіру від ультрафіолетових променів сонця.
  • уникайте тютюну, наскільки це можливо! Крім того, що він шкідливий для вашого здоров'я, він виробляє вільні радикали. Вони ушкоджують вашу шкіру, роблячи її більш схильною до появи коричневих плям.

Як зробити, щоб плями зникли дуже швидко?

Зволожуюча освітлююча сироватка

Ця сироватка, що складається з гіалуронової кислоти, діятиме як ідеальний засіб для підготовки шкіри до макіяжу, одночасно зволожуючи її, вирівнюючи та освітлюючи! Ідеально підходить для шкіри з нерівним тоном та пігментними плямами! Її дуже легко використовувати – достатньо наносити вранці та/або ввечері масажними рухами на обличчя та шию. І вуаля – ви знову прекрасні!

Крем для освітлення 365 днів SPF50+

Це 3 в 1 і тому цей продукт ідеально підходить для вашого обличчя. Він діє як освітлювач, захищає від ультрафіолету та забруднень! Крім того, відновить та захистить шкіру, схильну до пігментних плям та пошкоджену внаслідок зовнішніх впливів, запобігає ознакам передчасного старіння. Наносити треба вранці, на обличчя та шию перед макіяжем!

Освітлююча коригуюча сироватка

Ідеальна сироватка для відновлення сяйва та корекції шкіри, що помітно зменшує пігментні плями. Використовувати її простіше простого – легкими масажними рухами розподіліть по обличчю та шиї, дайте вбратися.

Якщо ж ви хочете підібрати ще й інші засоби для боротьби з плямами на обличчі, такі як тонік або гель, то радимо вам придивитися до лінії White Derm Acte від Академії!

09 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська