Як вибрати правильну автозасмагу?

Іноді досягти красивої засмаги природним шляхом буває складно. Тому автозасмага стає ідеальним супутником для підтримання чудової засмаги цілий рік: навесні, коли ви знімаєте колготки, щоб подовжити й посилити літню засмагу, або щоб надати сяйва шкірі в особливий день.

Як вибрати правильну автозасмагу? Ось наші секрети, які допоможуть вам зробити правильний вибір!

Вибір за інтенсивністю

Виберіть автозасмагу залежно від інтенсивності

Для ультра-природної засмаги виберіть автозасмагу з поступовим або нарощуваним ефектом, ідеальну для світлої або дуже світлої шкіри.

Прогресивний гель з відтінком надаватиме вашій шкірі тон природної засмаги день за днем, завдяки своїй формулі з низьким вмістом ДГА. Ви також можете вибрати нарощувану автозасмагу, наприклад, краплі Radiance Magic, щоб отримати легку засмагу всього лише кількома краплями, змішаними зі зволожувальним кремом.

Для засмаги, ідентичної сонячній, виберіть засіб, який існує у вигляді мусу і гелю для автозасмаги. Ви отримаєте засмагу, немов під впливом сонця, неймовірно природну!

Для більш стійкої засмаги виберіть інтенсивний лосьйон, який зробить вашу засмагу ще більш насиченою і глибокою завдяки більш високому вмісту ДГА.

Для індивідуальної засмаги спробуйте краплі Glow Magic Drops. Просто змішайте потрібну кількість із вашим доглядом, щоб контролювати інтенсивність засмаги. Що більше крапель ви наносите, то інтенсивнішим буде результат!

Вибір за областю нанесення

Виберіть автозасмагу залежно від ділянки тіла

Для обличчя і тіла ідеально підходять лосьйони для автозасмаги! Вони "засмагають" обличчя і частини тіла, такі як ноги, декольте або руки, наприклад.

Краплі Magic також є чудовим варіантом 2 в 1, якщо ви хочете, щоб "засмагло"обличчя і тіло. Вони змішуються однаково добре з денним кремом і тілесним кремом!

Для обличчя краще використовувати автозасмагу, таку як гель для автозасмаги з відтінком, формула якого поважає ніжнішу шкіру обличчя порівняно зі шкірою тіла. Він містить зволожувальні компоненти на рослинній основі та олію жожоба, щоб надати шкірі відтінок і забезпечити її необхідним зволоженням.

Для тіла зверніться до мусу для автозасмаги або прогресивного гелю. Вони дуже легко наносяться за допомогою рукавички-аплікатора, щоб досягти важкодоступних місць, наприклад, спини, і природно засмагнути ноги перед літом!

Тепер ви готові вибрати автозасмагу своєї мрії!

26 грудня 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська