Тональний крем мульти-ефект VS тональна основа Academie: що вибрати?

Лінія Academie Make Up пропонує нам 2 топових продукту для тонування шкіри. Який з них вибрати?

Спочатку вивчимо теорію

Регенеруюча тональна основа Academie Fond de Teint Soin Regenerant - це революційний тональний засіб. У його складі - 13% активних інгредієнтів, дію яких в першу чергу направлено на ефективне зволоження, інтенсивне харчування, омолодження шкіри обличчя, надання йому рівного красивого кольору. Крім того, основа приховає розширені пори, зробить менш помітними запальні елементи, пігментні плями.

Тональний крем Мульти-ефект Academie - високоефективний тональний засіб преміум-класу. Крім своєї базової функції (надати шкірі здоровий рівний колір), Academie creme teintee multi-effect повертає їй пружність, дарує молодість і свіжість. Його склад багатий активними компонентами, а текстура м'яка і неймовірно приємна.

Кому що підійде?

І перший, і другий продукт високо оцінені володарками шкіри різних типів: від жирної до сухої і дуже чутливою. Вони не сушать шкіру, не дають жирного блиску, добре лягають і не скочуються під макіяжем. Більш виражений anti-age ефект має регенеруюча тональна основа, але і крем мульти-ефект дає чудове зволоження, що дуже важливо, якщо Вам 35+.

У чому ж основна різниця між тональними засобами Academie?

По суті, тональна основа - це саме тональний крем (приховуючий недоліки: прищі, пори, пігментацію), в той час, як крем мульти-ефект - доглядовий, з тонуючим ефектом. Якщо необхідно щось «замазати», то Ваш вибір - тональна основа. Якщо освіжити загальний тон, візуально зменшити вираженість зморшок, тонувати і добре доглянути - мульти-ефект. Звичайно, вони обидва виконуються функції і догляду, і маскування. Але основа - це, в першу чергу - «про маскування», а крем мульти-ефект - «про догляд».

Текстура і нанесення: у основи вона більш рідка, тобто наносити її зручніше спонжем або спеціальної пензлем. Крем має стандартну кремову текстуру, наноситься спонжем або ж руками.

Якщо у Вас суха шкіра, то, можливо, під тональну основу Вам буде необхідно нанести додатково зволожуючий крем. У випадку з мульти-ефектом - досить тільки його, навіть для дуже сухої зневодненої дерми.

Висновки:

Якщо Ваша шкіра потребує більш щільному приховування проблем - вибирайте регенеруючу тональну основу. Якщо Вам 35+ та на шкірі проявилися видимі ознаки старіння - тональна основа також стане найкращим варіантом (можливо, в комплекті з іншим зволожуючим кремом). Якщо ж у Вас немає дуже помітних проблем на шкірі і Вам потрібен просто хороший доглядовий тонуючий крем, який підлаштується під тон шкіри - беріть Multi-effect tinted cream.

27 серпня 2021

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська