Подарункові набори Derm Acte: в наборі вигідніше!

Експертна лінійка засобів Derm Acte складається з інноваційних препаратів для домашнього застосування, які призначені для омолодження шкіри і максимального збереження її молодості. Каталог Дерм Акт включає універсальні препарати для будь-якого віку, засоби для застосування при перших ознаках старіння, а також засоби для інтенсивного омолодження шкіри при існуючих видимих вікових змінах.

Однак, придбати косметику Derm Acte можна не тільки окремо, але і в подарункових і travel-наборах, які стануть чудовим подарунком до будь-якого свята. Крім того, купувати косметику Derm Acte в наборах завжди вигідніше!

Які цікаві набори косметики є у Derm Acte?

Набір "Мультікоректор"

Набір "Мультікоректор" призначений для глобальної корекції всіх ознак старіння для шкіри з існуючими віковими змінами. Складається з двох повнорозмірних засобів - відновлювального крему Мультікоректор (15 мл) і відновлювального коригуючого догляду для очей (15 мл). Економія більш ніж 1500 грн!

Набір "Peel & Fill"

Набір для ексфоліації і заповнення шкіри показаний до застосування при вікових змінах шкіри. Включає два повнорозмірних засоби - нічний відновлювальний крем-ексфоліант і крем-філлер для глибоких зморшок, який миттєво заповнює зморшки, лінії, складки і заломи і робить шкіру гладкою. Економія складає приблизно 2000 грн!

Набір "Prep & Even"

Цей набір призначений для шкіри будь-якого типу і віку з небажаною пігментацією. У набір входить повнорозмірна освітлююча зволожуюча пре-сироватка для обличчя, а також мініатюра ексклюзивного засобу, недоступного в роздрібному продажі - освітлююча маска (30 мл).

На окрему увагу заслуговують travel-набори Derm Acte: це прекрасна можливість взяти з собою улюблений догляд в зручному форматі, або ж познайомитися з новою косметикою.

Набір Експерт подорожей

Цей набір містить три засоби, незамінних для якісного догляду за шкірою в поїздці. Міні-формати не перевищують об'єм 50 мл, а значить, що мініатюрки можна взяти навіть в ручну поклажу. Набір включає три хіта Derm Acte:
- міцелярну воду (50 мл)
- гоммаж з кремнієм і вітаміном Е (15 мл)
- відновлювальний крем-мультікоректор (15 мл)

Дорожній набір з омолоджуючими маст хевами

Цей набір призначений для вікової шкіри і шкіри з першими віковими ознаками. Дуже важливо забезпечити шкірі чудовий anti-age догляд навіть в подорожі, тому такий набір буде як ніколи до речі, навіть якщо ви відправляєтеся в коротку поїздку без нічого - невеликі формати засобів (до 50 мл) можна взяти навіть в ручну поклажу. У набір входить:
- міцелярна вода (50 мл)
- зволожуючий вітамінізований крем (15 мл)
- відновлювальний коригувальний догляд для очей (5 мл)

24 листопада 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська