Скраб для обличчя: важливий етап для чудової засмаги!

Скраби для обличчя — про ці продукти, напевно, чули всі. Але не кожна дівчина відчуває необхідність їх використання. З першими сонячними променями всі ми мріємо мати ідеальний, неймовірно золотистий колір обличчя. І на допомогу приходять саме вони – скраби Academie! Сьогодні ми розповімо про важливість цих продуктів, щоб мати сяючу шкіру за будь-яких обставин!

Чому потрібно робити пілінг обличчя?

Скрабування – одна з важливих процедур в етапі очищення. Більшість вважає, що її потребує тільки жирна (проблемна) шкіра з розширеними порами. На практиці – це велика помилка. На сьогоднішній день є величезна кількість засобів даного типу, з різними частинками та складом - від жорсткіших і великих до дуже дрібних. Очищення від омертвілих клітин здатне покращити кисневий обмін, підвищити кровообіг та сприйняття шкірою інших косметичних препаратів. Після процедури скрабування шкіра стає гладкою та чистою – це помітно одразу!

Скраб для обличчя vs засмага: ідеальне поєднання

Всупереч поширеній думці, скраб не сприяє зникненню засмаги, а навпаки. Регулярно відлущуючи шкіру влітку, ви збережете засмаглий колір обличчя, відновлюючи інтенсивність засмаги. І не дарма сонце, купання та море значно послаблюють шкіру. Тому наш епідерміс потрібно ретельно очищати, водночас позбавляючись відмерлих клітин. Єдиний нюанс! Якщо ваша шкіра чутлива або ви обгоріли, зачекайте 2 дні після відлущування. І побачите, як збережете засмаглий колір на більш тривалий час!

Успішний пілінг: інструкція із застосування!

Для ідеального відлущення вам все одно потрібно знати, як його правильно застосовувати і робити це з регулярною частотою. Щоб домашній пілінг був максимально ефективним, єдина вимога - ретельне попереднє очищення шкіри:

  • Зняття макіяжу та поверхневих забруднень за допомогою молочка або міцелярної води.
  • Звичайне вмивання з пінкою або гелем.

Для домашнього відлущування шкіри радимо скористатися засобами бренду Академі, а саме:

  • Крем-ексфоліант "Французький мигдаль": має протимікробну та протизапальну дію, є заспокійливим, зволожуючим антиоксидантом. Завдяки натуральним компонентам пілінг зможе не просто м'яко та делікатно очистити шкіру, але й вирівняти рельєф шкіри, надати здорового вигляду вашому обличчю. Пілінг чудово справляється з глибоким очищенням і шліфуванням шкіри, особливо схильною до жирності та появи чорних цяток. Після вмивання шкіра набуває матовості.
  • Гомаж з кремнієм і вітаміном Е: надає делікатну відлущуючу дію, і запускає процес відновлення шкіри, підвищуючи таким чином її пружність і покращуючи зовнішній вигляд. Завдяки кремнію досягається акуратне та безболісне очищення, в результаті якого відмерлі клітини та забруднення будуть видалені зі шкіри. Вітамін Е у складі гомажу допомагає розгладити дрібні зморшки.
  • Фіто-пілінг з морськими водоростями: ефективно видаляє відмерлі клітини шкіри,  дозволяючи активно з'являтися новим. Фіто-пілінг глибоко очищає, інтенсивно зволожує та загоює шкіру. Вона стає еластичною, свіжою, шовковистою, набуває здорового кольору. З представленим засобом ви позбавитеся дискомфортного відчуття стягнутості і сухості шкірного покриву.

Хоча пілінг обличчя є справжнім джерелом користі для шкіри, не варто робити його щодня. Ідеально робити один-два пілінги на тиждень. Це правильний компроміс, щоб глибоко побалувати свою шкіру, не завдаючи їй шкоди!

Пілінг подарує красу вашій шкірі, вона стане гладкою, сяючою, дихатиме свіжістю та здоров'ям.

10 лютого 2023

Рекомендуемые товары

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська