Гід по подарунковим наборам Academie: в наборі дешевше!

Подарункові набори - це завжди відмінна ідея для подарунка на свято або просто вигідної покупки для себе коханої. У бренду Academie Scientifique de Beaute в асортименті є найрізноманітніші комплекти для будь-якого віку і типу шкіри, які стануть бажаним подарунком для будь-якої жінки. До речі, подарункові набори від Academie - це не тільки красиво, але і вигідно: як правило, купуючи засоби з набору окремо Ви платите більше.

Набори Academie в 2020 році. Що є цікавого?

Набори до 130-ти річчя бренду

На честь свого 130-ти річчя Academie Scientifique de Beaute випустили два приголомшливих набори в красивих упаковках: для зрілої і чутливої шкіри.

Набір "Гіпоалергенна лінія" складається з трьох засобів для зрілої, схильної до сухості шкіри з присутніми ознаками старіння. Вартість набору дорівнює вартості основного компонента - крему для обличчя, а два засоби в об'ємі 20 мл Ви отримуєте безкоштовно.

У наборі:
- Поживний крем "Сьоме чудо", 50 мл - повний формат
- Крем-ліфтинг для обличчя і шиї, 20 мл - міні-формат (ПОДАРУНОК)
- Маска для обличчя "Едельвейс", 20 мл - міні-формат, ексклюзивний засіб (ПОДАРУНОК).

Набір "Анти руж" складається з бестселерів бренду Academie для чутливої шкіри, схильної до почервоніння, куперозу і алергії. Вартість набору дорівнює вартості крему для обличчя, а два засоби в міні-форматі 20 мл Ви отримуєте безкоштовно.

У наборі:
- Програма проти почервонінь, 50 мл - повний формат
- Заспокійлива маска-SOS проти почервоніння (20 мл) - ПОДАРУНОК
- Гоммаж для чутливої шкіри (20 мл), ексклюзивний компонент - ПОДАРУНОК.

Набір "Сяйво молодості"

Один з найрозкішніших наборів для зрілої шкіри - набір "Сяйво молодості" . Набір включає справжню "зірку" бренду Academie - сироватку-бустер Формюль Мервейз в повному форматі (30 мл) і наповнюючий і зміцнюючий крем для обличчя в форматі 30 мл. Ціна набору відповідає ціні сироватки - таким чином, 30 мл крему ви отримуєте безкоштовно. Більше 1900 грн економії!

Набір "Досконалість"

Бестселер серед наборів - набір "Досконалість" створений з думкою про зрілу шкіру, яка потребує омолодження. Набір складається з двох повнорозмірних засобів - абсолютного відновлюючого догляду (50 мл) і бальзаму для комплексного догляду за губами. Ціна набору порівняна з ціною крему для обличчя - таким чином, бальзам для губ Ви отримуєте безкоштовно. Економія більше 1100 грн!

Набір "Ефективне омолодження"

Цей набір ідеально підійде для схильної до сухості шкіри з першими ознаками старіння і вже існуючими віковими змінами. Комплект складається з двох антивікових бестселерів Academie - поживного крему "Сьоме чудо" і відлущуючого догляду, який створений спеціально для ексфоліації шкіри в віковими змінами. Економія більше 500 грн!

Набір "Миттєве сяйво"

Набір "Миттєве сяйво" складається з двох засобів для миттєвого зволоження перетворення шкіри - абрикосовий аквабальзам (50 мл) для сяйва шкіри і очищаючого крем-оксамита (50 мл) - засіб з професійної серії. Набір можна використовувати для шкіри будь-якого типу і взимку, і влітку. Шкіра миттєво зволожується, наповнюється сяйвом та блиском.

Дорожні набори із засобами в міні-форматах

Тревел-набори особливо зручні для тих, хто, відправляючись в поїздку, хоче взяти з собою улюблений догляд, але при цьому не перевантажувати косметичку. Крім того, travel-набір - це відмінна можливість познайомитися з косметикою Академі.

Дорожній набір "4 сезони"

Набір "4 сезони" включає абсолютно універсальні і необхідні в будь-якій поїздці засоби, які підходять для використання цілий рік для будь-якого типу шкіри. 2 засоби з набору - бестселери Academie. Набір містить:
- Універсальний очищаючий засіб для обличчя та очей, 50 мл
- Абрикосовий авабальзам-сяйво для зволоження шкіри, 20 мл
- Абрикосова маска для обличчя для перетворення шкіри, 20 мл

Дорожній набір On-The-Go

Цей компактний дорожній набір складається з 3-х засобів, які будуть як ніколи до речі у відпустці! До нього увійшли:
- Молочко-м'який пілінг 2в1, 40 мл - для очищення і м'якою ексфоліаціі шкіри
- Зволожуюча освіжаюча емульсія, 20 мл - легкий засіб для швидкого і тривалого зволоження шкіри
- Пом'якшуюча відновлююча крем-маска, 20 мл - для відновлення і зволоження шкіри.

23 листопада 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська