Як боротися з дряблістю шкіри?

Чим старше ми стаємо, тим важче колагену та еластину підтримувати тканини, тому вже після 25 років можуть з'явитися перші ознаки в'ялості. Однак якщо вчасно вжити заходів, шкіра може залишитися пружною надовго. Але не панікуйте! Розкажемо, чому шкіра стає в'ялою і як скоригувати цей стан.

Чому шкіра обвисає?

В'ялість шкіри – естетична проблема, що виникає на тлі зниження тургору шкіри внаслідок скорочення вироблення природних колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Шкірний покрив при цьому втрачає свою пружність, еластичність, стає сухим, потоншується, розтягується та обвисає. В'ялість дерми може з'явитися з різних причин та у різному віці. Але, на щастя, є професійні косметичні засоби бренду Academie, що дозволяють максимально відстрочити старіння шкіри.

Як запобігти старінню шкіри?

Коли ви молоді, ви не турбуєтеся про зморшки, тонкі лінії, заломи і про саме поняття «старіння». Але з часом дане явище стає помітним на нашому обличчі та починає нас турбувати! Уповільнити цей процес можна розпочавши із зміни звичного способу життя. Погодьтеся, за бажання кожній людині цілком під силу позбутися шкідливих звичок, зробити харчування більш збалансованим, виділити більше часу на сон та відпочинок. Також необхідний регулярний догляд за допомогою ретельно підібраних професійних засобів. Причини сухості шкіри обличчя можуть полягати також у наявності неврологічних чи ендокринних патологій. Щоб виключити їх чи підтвердити, необхідно пройти комплексне медичне обстеження.

Зміни в 40

З 40 років епідерміс втрачає ряд підтримуючих білків, що призводить до появи зморшок та втрати пружності. Для боротьби із в'ялістю шкіри фахівці лабораторії Академі створили лінію Youth Active Lift. Препарати, розроблені на основі інгредієнтів натурального походження, з шовковистою текстурою та ефектом ліфтингу, ефективно впливають на в'ялу шкіру. Овал обличчя помітно підтягується, а шкіра стає більш пружною. 

Всупереч поширеній думці, в'ялість шкіри стосується не лише обличчя. В'ялою та обвислою шкіра може стати й на інших частинах тіла, наприклад, в ділянці живота, на руках, на шиї, стегнах чи сідницях. Тому необхідно дбати про своє тіло та вести здоровий спосіб життя. Таким чином, ви зможете максимально відстрочити старіння шкіри.

Знайте, що це явище стосується як чоловіків, так і жінок. Кожен повинен балувати свою шкіру та тіло належним доглядом!

Щоб подбати про себе, ви можете вибрати Антивіковий крем Мультикорекція. Засіб ідеально підходить для шкіри, якій бракує пружності та еластичності, зміцнює її, одночасно вирівнюючи колір обличчя, захищаючи шкіру та розгладжуючи зморшки. В результаті ваше обличчя матиме сяючий та молодий вигляд!

А якщо ви хочете, щоб про вас подбали професіонали, побалуйте себе глобальним експертним доглядом косметолога! Фахівець зменшить зморшки і впродовж кількох процедур ефективно усуне виражену в'ялість шкіри, щоб ви виглядали на всі 100. Все, що вам потрібно зробити, це проконсультуватися та підібрати необхідну процедуру!

Бажаємо вам якомога довше залишатися молодими, привабливими та життєрадісними!

08 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська