Ідеальне гоління з Академі!

3 поради для гоління для чоловіків, які потрібно знати

Коли справа доходить до гоління обличчя, краще не спішити. Якщо ви не піклуєтесь про себе, у вас можуть з’явитися порізи, не кажучи вже про подразнення. Всі ці речі можуть посилити будь-які скарги на шкіру, які у вас вже є, або навіть створити нові проблеми.

Ось як домогтися ідеального гоління за допомогою продуктів Académie Men:
№ 1 Видаліть бруд та домішки зі шкіри і підготуйте бороду гелем для гоління.

Справа в тому, що ваша шкіра може бути зневоднена в першу чергу вранці, часто після пробудження вона виглядає трохи набряклою. Ми рекомендуємо залишити шкіру «прокидатися» приблизно на 20-30 хвилин перед тим, як почати гоління, тож час зробити каву і прийняти душ. Це дасть вам можливість зменшити ймовірність порізу бритвою.

№ 2 Голіться у напрямку волосся, потім у напрямку, протилежному росту волосся.


Ваша бритва повинна бути достатньо хорошою та гострою, щоб прийняти на себе основний тягар роботи, тому, якщо ви намагаєтесь бритися плавно , може настав час подивитися на те, щоб придбати нову бритву. Причиною також може бути у недостатньому митті лез. Накопичення волосся та мастила можуть блокувати картридж, тому переконайтеся, що ваша бритва регулярно полоскається під час гоління.


№ 3 Зволожуйте та обробляйте, концентруючись на зонах гоління.

Гоління та догляд за шкірою йдуть рука об руку, тому якщо ви будете мати у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти, то цей процес стане набагато простішим та цікавішим. Наприклад, рекомендуємо вам гель для вмивання, легкого гоління і зволоження, який у собі має всі три необхідні для ранку функції. Крім того, не забувайте доглядати а шкірою навколо очей, щоб не бути дідусем. Гель для контуру очей проти набряків і зморшок - допоможе вам з цим.

Отже, правильне гоління - це дуже важливо, а з Академі цей процес буде вам у задоволення.
08 вересня 2021

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська