Для чого потрібні сироватки для обличчя?

Сироватки для обличчя для багатьох досі є найбільш неоднозначними косметичними продуктами. Адже виникає безліч питань: як ними користуватися, чи потрібні вони взагалі, як поєднувати їх з іншими засобами по догляду за шкірою. Давайте розбиратися!

Почнемо з азів.

Головним завданням будь-якої сироватки або бустера є посилення основного догляду і вирішення конкретної проблеми! Завдяки своєму складу сироватки Академі діють прицільно точно і максимально швидко, вирішують різноманітні косметичні проблеми: зволожують, відбілюють, відновлюють епідермальний бар'єр, борються з акне, розгладжують зморшки, усувають гіперпігментацію, лущення і подразнення. Коли потрібно вирішити проблему в найкоротші терміни, без сироватки не обійтися!

Подібні косметичні засоби можуть використовуватися в будь-якому віці:

  • Для шкіри до 30 років рекомендуються антиоксидантні сироватки, що подовжують свіжий вигляд дерми і протистоять негативному впливу навколишнього середовища;
  • Для шкіри 30-35 років підійдуть сироватки на основі гіалуронової кислоти.
  • Для шкіри старше 35 років активними компонентами сироваток повинні бути гіалуронова і гліколева кислоти, пептиди, унікальні рослинні комплекси, що мають в синергії потужний ліфтинг-ефект, зволоження і освітлення.

Як правильно використовувати сироватку/бустер для обличчя?

Такі препарати, як сироватки, здатні проникати в глибокий шар дерми, доставляючи клітинам не тільки комплекс активних компонентів, але і надаючи основний догляд.

Сироватки мають різні текстури, найчастіше, вони зустрічаються у вигляді рідких субстанцій, які слід наносити на шкіру за допомогою піпетки або спеціальної помпи-дозатора, яка герметична і не дає потрапити всередину ні воді, ні кисню. Це обумовлено тим, що формули сироваток вкрай нестабільні і можуть зруйнуватися під впливом того ж кисню. Що стосується флакона, то найчастіше він виготовляється з непрозорого, матового скла.

Оскільки текстура у сироваток водяниста, вона швидко поглинається шкірою, й так само швидко може випаруватися з неї. Тому важливо відразу наносити крем по догляду, який «зафіксує» активні компоненти бустера/сироватки.

Але бувають винятки!

Є препарати з більш стабільною формулою і щільною текстурою, які цілком можуть використовуватися в якості і додаткового, і самостійного засобу по догляду. Тому, читаємо етикетку і рекомендації самого виробника.

Що стосується препаратів Академі, то тут можна зустріти обидва варіанти сироваток-бустерів з різним способом нанесення. Наприклад, ампули «Миттєва краса» Academie Instant Radiance Ampoules. Кожна ампула - це одне нанесення, розділене на 3 етапи для отримання більш яскраво вираженого ефекту: 1 частину сироватки нанести на чисту шкіру, акуратно вбиваючи, 2 частину додати в основний  засіб по догляду і нанести слідом, 3 частину ввести в тональний крем і завершити макіяж.

Сироватка для обличчя - це порятунок, здатний вирішити більшість проблем шкіри!

30 серпня 2021

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська