Строки придатності і правила зберігання професійної косметики Academie

Зверніть увагу! У 2015 році лабораторія Academie Scientifique de Beaute змінила правила кодування терміну придатності, ввівши нові коди (за номером партії). Щоб полегшити клієнту дешифрування, для кремів, починаючи з 2015 року випуску регіональні склади передбачають нанесення додаткового маркування (стікера) на крем, на якій вказується дата виробництва. Наприклад 01 August 2018. Це означає, що крем вироблено 1 серпня 2018 року, і його термін зберігання - до 1 серпня 2022 року.

Терміни придатності косметики Academie. Умови зберігання професійної косметики. Як довго можна зберігати відкриту баночку з кремом. Про всі ці важливі речі - в нашій публікації

Термін придатності професійної косметики для догляду визначає часовий період, протягом якого вона зберігає всі заявлені властивості, залишається безпечною і ефективною. Якщо косметика зберігалася правильно, не має значення, коли вона зроблена (вчора або 2 роки тому), в разі, коли ці дати лежать в межах визначеного періоду.

Виділяють 2 різних показника: термін придатності запакованої продукції, і час зберігання косметики після відкриття флакона або банки (термін рекомендованого використання, часто позначається на упаковці у вигляді баночки з відкритою кришкою).

Запакована продукція, в залежності від виду косметичного засобу і наявності в ньому інгредієнтів, може зберігатися від 6-ти місяців до 5-ти років. Найгірше з термінами у тої косметики, яка в своєму складі містить багато компонентів, що швидко псуються (цим «грішить» натуральна косметика). А ось «сухі» косметичні засоби (наприклад, мінеральна косметика) залишаються придатними до використання набагато довше середнього терміну, адже мінерали не псуються.

Після відкриття упаковки, термін зберігання косметичного засобу значно скорочується і сильно залежить від виду банки (флакона) і того, в яких умовах він знаходиться. Так, професійна косметика в герметичних флаконах з дозаторами зазвичай може бути використана досить довго (в рамках терміну придатності), так як така упаковка унеможливлює потрапляння всередину повітря, мікробів і т.д. - всього того, що призводить до псування продукту. А ось класичні баночки з широким горлом або флакони з кришкою, що загвинчується такою особливістю похвалитися не можуть, і тому після відкриття «живуть» набагато менше (ми не рекомендуємо використовувати їх більше 12 міс.)

Термін придатності професійної косметики Academie

Дата виробництва професійної косметики Академі зашифрована спеціальним чином і може бути нанесена на картонну упаковку, з'єднувальний шов туби, дно скляної або пластикової баночки.

Для засобів домашньої лінії, як правило, правило, шифр виглядає наступним чином:

РММПП, де

Р - остання цифра року виробництва;

ММ - маркування місяця виробництва (слід врахувати, що цифри 12-18 означають місяць грудень);

ПП - номер партії.

Таким чином, код 31255 означатиме, що косметика Академі виготовлена в 2013 році, в грудні.

А деяких артикулах професійної лінії Academie і на ампульної продукції шифр виглядає по-іншому, і тоді за його розшифровкою слід звернутися до Вашого косметолога.

Виробником гарантовано збереження всіх властивостей і безпеку продукції Academie протягом наступного терміну (для не розкритих  засобів, що правильно зберігаються):

7 років - для сухих косметичних засобів (маски-активатори), а також масок в сашет-формах для разового використання в проф.процедурах;

5 років - для масок в монодозах (домашній догляд);

4 роки - для решти косметики Academie.

Правила зберігання косметики Академі:

  • Всі косметичні засоби потрібно зберігати в щільно закритій упаковці, захищеній від проникнення всередину повітря, мікробів, пилу і т.д. Не викидайте шар поліетилену або фольги, який знаходиться під кришечкою, він також додатково захищає професійну косметику від зовнішніх впливів
  • Натуральній косметиці місце в холодильнику, решті - в сухому прохолодному місці, без прямого доступу сонячних променів і далеко від радіаторів опалення (в шафі, на туалетному столику і т.д.). Не рекомендується зберігати косметику у ванній, там вона набагато швидше псується. Якщо ви все-таки вирішили «поселити» свій улюблений крем в цьому приміщенні, використовуйте його за 2-3 місяці.
  • Не можна діставати косметику з банки руками, обов'язково використовуйте спеціальні лопатки (для кожної баночки - свою, індивідуальну).
  • Ретельно мийте і добре просушуйте щітки, губки, пензлі для нанесення косметичних засобів
  • Обов'язково відзначайте на відкритих упаковках дату відкриття. Регулярно перевіряйте Ваш «парк косметики», безжально прощаючись з тими засобами, термін придатності і використання яких прийшов до кінця.

Крім чисто математичного підходу (розрахунок термінів), варто також довіряти своїм очам і нюху. Якщо у косметики з'явився неприємний (нетиповий) запах, змінилася текстура або колір - швидше за все, вона зіпсувалася. У цьому може бути як Ваша вина (нещільно закрита кришка, перепад температур, сонячні промені), так і продавця (спочатку неправильне зберігання партії продукції). Тому купувати косметику варто тільки в перевірених офіційних магазинах, і ні в якому разі - на ринках або з рук! Так, офіційні інтернет-магазини, на відміну від інших точок роздрібної торгівлі, можуть забезпечити реалізацію продукції, яка мала ідеальні умови зберігання протягом усього терміну.

Якщо уважно підійти до процесу покупки і далі - використання професійної косметики , вона може досить довго зберігати всі свої корисні властивості і робити Вашу шкіру м'якою, ніжною, доглянутою.

20 січня 2015

коментарі

  • Оксана Серебрич 30 вересня 2022 16:57
    Добридень! Я замовила косметику на сайті Notino і менеджер порекомендував звернутися до оф.представника що до інформації по терміну придатності. Ви мені зможете допомогти?
  • Ирина Администратор 10 листопада 2022 14:10
    Доброго дня! Товари , що продаються на Нотіно не проходять через офіційні канали дистрибуції. І, нажаль, ми в такому випадку не можемо розшифрувати дату виробництва, так як у нас в базі просто не буде такого батч-коду.

    Поясню чому так відбувається.

    Декілька років тому головний офіс Academie (Франція) в рамках боротьби з незаконною торгівлею продукцією бренду (а також боротьби з підробками), прийняв рішення зашифровувати в батч-коді номер партії, а не дату виробництва. А вже інформацію по термінам придатності передавати на регіональних дистрибуторов, які маркують такі товари , проставляючи стікер з датою виробництва (порівнюючи батч з інформаційними таблицями виробника ).

    Якщо такого стікеру немає на упаковці, та/або такого батчу немає в базі офіційного дистриб'ютора, це означає, що долю крему (де він був придбаний, як зберігався і транспортувався) з'ясувати неможливо.

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська