3 важливі поради перед нанесенням автозасмаги

Перед нанесенням автозасмаги важливо добре підготувати шкіру, щоб отримати рівномірний результат без смуг та плям. Ми розкриємо 3 простих та важливих поради для того, щоб зробити це правильно.

1. Поголіться завчасно

Обов'язково поголіться за 24 години до нанесення автозасмаги щоб уникнути роздратування від бритви. Крім того, за цей час пори закриються і у вас не буде плям, а тон стане досконалим.

2. Відлущування

Для отримання гладкої, рівномірної засмаги перед нанесенням автозасмаги треба пропілінгувати шкіру, щоб видалити змертвілі клітини та забруднення. Епідерміс розгладиться, що полегшить процес створення гарного тону і дозволить уникнути будь-яких слідів. За кілька днів до використання автозасмаги м'яко відлущуйте обличчя і тіло улюбленим скрабом, приділяючи особливу увагу грубим ділянкам, таким як коліна, лікті, кісточки і п'яти, щоб видалити якомога більше шкіри, що ороговіла.

Не потрібно відлущувати занадто сильно, оскільки це може пошкодити шкіру та викликати почервоніння. Виберіть легкий скраб, адаптований до чутливості шкіри. Відкрийте для себе наш асортимент скрабів Spa Destination або відлущуючий гель для душу Bronz'Express.

3. Зволоження

Після очищення шкіри наступним кроком буде її зволоження та живлення. Особливо це необхідно після скрабування, оскільки сухість може призвести до нерівномірного фарбування. Крім того, будьте особливо уважні при нанесенні зволожуючого крему на огрубілі ділянки тіла, для цього використовуйте молочко для тіла «Квіткова церемонія» з квітками вишні. Зачекайте, поки зволожуючий крем не вбереться повністю в шкіру, перш ніж наносити автозасмагу.

Далі все, що потрібно зробити, це нанести вашу улюблену автозасмагу для здорового сяйва шкіри, наприклад з нашої серії Academie BronzExpress у складі якої є DHA.

Що таке ДГА?

За абревіатурою DHA ховається дигідроксіацетон, основний компонент автозасмаг Bronz'Express. На відміну від природної засмаги, що впливає на меланоцити та стимулює вироблення меланіну, ДГА впливає на кератин рогових шарів шкіри, тому його застосування не несе небезпеки, адже не проникає у глибокі шари епідермісу. Саме завдяки так званій «реакції Майяра» DHA надає красивого золотистого кольору обличчю: при контакті з ним аміни, пептиди та амінокислоти шкіри набувають свого кольору. Оскільки він фарбує тільки роговий шар епідермісу, штучна засмага, яку він створює, зникає так само природно, як і отримана на сонці. Як результат – ви не шкодите шкірі та отримуєте природну засмагу.

Лінійка Bronz'Express включає повний спектр засобів для підготовки шкіри до автозасмаги, різноманітні бронзанти, спеціальну рукавичку для рівномірного нанесення, а також засіб для догляду за шкірою і продовження стійкості засмаги на шкірі.

Мати гарний тон шкіри ще ніколи не було так легко!

13 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська