Як доглядати за шкірою обличчя взимку

Зима - це час справжніх непростих випробувань для нашої шкіри. Холод, сильний пронизливий вітер, пересушене повітря всередині приміщень - все це створює надзвичайно несприятливі умови (в першу чергу для шкіри на відкритих ділянках: обличчі, руках), і змушує нас замислитися про особливі правила догляду в зимовий час.

Типові «зимові» проблеми, які може вирішити правильний підбір косметичних засобів

Суха стягнута шкіра, поява червоних плям, лущення, загальний дискомфорт - вітаємо Вас, зима почалася! І навіть власникам жирної шкіри з надлишком ліпідів, потрібно підготуватися до змін - її нетипова сухість в зимовий період, найімовірніше, стане проблемою. А вже якщо Ваша шкіра і в звичайний час не страждає надлишком вологи - взимку на Вас чекає серйозна битва за її красу, свіжий і здоровий вигляд.

Чому це відбувається? Все просто. Зима - це період біологічного спокою: природа в холодну пору року засинає, всі процеси сповільнюються. Наша шкіра реагує адекватно: в ній істотно погіршується обмін речовин, спостерігається знижена активність потових і сальних залоз. Додайте до цього негативний вплив низьких температур на вулиці і позбавленого вологи висушеного радіаторами опалення повітря всередині приміщень, а також стрес від різких температурних «гойдалок» (коли ми з тепла потрапляємо на мороз, і так - по кілька разів на день!) Взимку наявні всі умови для того, щоб незахищені ділянки шкіри з м'яких, доглянутих, оксамитових перетворилися в більш сухі і огрубілі, "відповіли" почервоніннями, лущеннями та іншими неприємними наслідками. Всього цього можна уникнути, якщо доглядати за шкірою взимку правильно.

Етапи зимового догляду та підбір косметичних засобів Academie для зими

Зимовий догляд за шкірою обличчя грунтується на 4-х основних «китах»:

1. Ніжне регулярне очищення

Засоби для очищення Вашої шкіри в зимовий період повинні бути дуже м'якими і ніжними, що не травмують і так страждаєючу взимку шкіру. Зимовий режим очищення шкіри практично нічим не відрізняється від звичайного (тільки ось засоби для догляду інші), і включає:

- регулярне очищення 2 рази в день (рано вранці не пізніше, ніж за одну годину до безпосереднього виходу з дому, і ввечері). Від вмивання водою при мінусовій температурі краще відмовитися, протираючи шкіру тоніком, нанесеним на ватний спонж.

- додаткове більш глибоке очищення (видалення відмерлих сухих клітин) 1 раз в 7-10 днів м'яким засобом для пілінгу. Засоби з грубою текстурою слід відкласти до весни.

2. Правильне активне зволоження

Зволожувати шкіру взимку потрібно, але робити це варто дуже акуратно. Якщо температура повітря не досягла значення -30°С, можна використовувати зволожуючий денний крем, тільки наносити його слід задовго до виходу (не пізніше, ніж за 50 хвилин). Перевагу варто віддати зволожуючим засобам нового покоління, які не тільки добре гідратують шкіру, але і перешкоджають активному випаровуванню вологи. Якщо термометр показує екстремально низькі значення, від денного крему бажано відмовитися, і процедуру зволоження проводити виключно перед сном (за кілька годин) ефективними засобами з високою концентрацією активних речовин. Гарні взимку кошти для зволоження з ефірними оліями .

3. Додатковий захист

Якщо за вікном мороз, а Вам належить прогулянка на свіжому повітрі, варто нанести захисний крем, розроблений спеціально для стресових для шкіри ситуацій. Засоби-протектори, які можна використовувати в зимовий час, повинні швидко вбиратися і надійно оберігати верхній шар шкіри від агресивного впливу зовнішнього середовища, створюючи своєрідну захисну плівку.

4. Інтенсивне живлення

Взимку підберіть живильний крем, який містять в своєму складі жири, рослинні компоненти, ефірні олії. Їх концентрація повинна бути вище, ніж у живильного крему для теплої пори року. Як і зволожуючі засоби, живильний крем взимку потрібно наносити на чисту шкіру не пізніше, ніж за 45 хвилин до виходу або ж на ніч. Для живлення шкіри можна також використовувати 100% масляні засоби (наприклад, масла серії Aromatherapie). Ну і, крім щоденного догляду, для збереження свіжості і покращення зовнішнього вигляду шкіри як мінімум 2 рази на тиждень слід використовувати інтенсивну живильну маску .

Не потрібно забувати і про спеціальні засоби для найуразливіших зон (повіки, губи). Шкіра тут особливо тонка, тому вимагає додаткового живлення, так само як і зволоження. Оптимальним рішенням стане крем-маска для повік і губ, яка забезпечить найніжнішим ділянкам навіть в період "сильного мінуса" за вікном.

На завершення статті, ми б хотіли запропонувати нашим читачам простий підсумок правил зимового догляду, які підходять для будь-якого типу шкіри, які допоможуть підтримувати її здоров'я навіть у найлютіші морози.

Прості правила зимового догляду за Вашою шкірою

  • Взимку - ніяких спиртовмісних засобів. Варто також відмовитися від препаратів, які містять агресивні луги.
  • Віддавайте перевагу виключно м'яким засобам для догляду; дуже гарні в зимовий час натуральні олії, засоби з великим вмістом поживних речовин.
  • Будь-який косметичний засіб для догляду слід наносити не пізніше, ніж за 45-60 хвилин до виходу з дому. При дуже низьких значеннях температури (нижче, ніж мінус 30) при виході на вулицю потрібно забути практично про всі засоби, крім захисного крему.
  • Взимку шкіра обличчя не повинна піддаватися агресивній механічної дії: її не можна терти.
  • Необхідно максимально зволожити сухе повітря в приміщенні, де Ви проводите багато часу. Зволожувачі - прекрасне рішення, коли включено центральне опалення.
  • Слідкуйте за харчуванням: виключивши каву і алкоголь, і додавши в раціон продукти, багаті Омега-3 (морська риба, овочі (особливо - зелені), фрукти, горіхи), ви серйозно допоможете Вашій шкірі пережити нелегку зимову пору.

Зима - це час, коли потрібно переглянути свої звички і замінити звичайні засоби для догляду такими, які відповідають погодним умовам. І тоді холодна зимова пора не завдасть Вам особливих проблем, і ви будете виглядати чудово кожен день!

09 грудня 2013

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська