Осінь - сезон домашніх пілінгів!

Прихід осені означає, що пора не тільки міняти гардероб на більш теплий, але і внести зміни у догляд. Осінь і зима - це ідеальний час року на проведення пілінгів - як у косметолога, так і вдома. Відмінність домашніх пілінгів полягає в тому, що вони мають більш низький % кислот в складі і є повністю безпечними для домашнього застосування.

Які пілінги ідеально підходять для домашнього застосування?

В асортименті Academie кислоти представлені в двох препаратах - в пілінг-патчах і нічному кремі-ексфоліанті з експертної лінійки Derm Acte.

Для проведення повноцінної процедури домашнього пілінгу ми рекомендуємо використовувати професійний пілінг Peel2Glow, який можна придбати в нашому партнерському інтернет-магазині Luxmarafet.

Peel2Glow - це 4 різних двоступеневих пілінгів в ампулах. Кожен вид пілінгу виконує різні функції, що дозволяє підібрати  препарат, який ідеально підходить саме вашому типу шкіри.

Перевагою пілінгу Peel2Glow є повністю безпечний склад і легкість застосування в домашніх умовах, а також можливість придбати як набір для 10 або 20 процедур, або ж пробний набір, розрахований на 1 процедуру для ознайомлення з препаратами.

Дізнатися докладніше про пілінг Peel2Glow і оформити замовлення можна в нашому партнерському інтернет-магазині Luxmarafet.com.

Зверніть увагу: на сайті Luxmarafet.com діє спільна програма лояльності - всі накопичувальні знижки зберігаються! При оформленні замовлення повідомте менеджеру, що є клієнтом Academie.com.ua і ваша накопичувальна знижка буде врахована в замовленні.


08 жовтня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська