SOS чутлива шкіра: відкрийте для себе Hypo-Sensible!

Стягнутість, почервоніння, свербіж, дискомфорт. Кожна друга людина каже, що має чутливу шкіру. Не панікуйте! Ми розкажемо, як вирішити цю проблему за допомогою правильних засобів!

Чутливість та мікроби? Вони пов'язані!

На кожному см² шкіри мешкає майже мільярд мікробів. Серед них є як добрі мікроорганізми, так і погані, які псують дерму. Але, на щастя, наш мікробіом підтримує та регулює баланс бактерій у нашій шкірі!

Коли мікробіом «гармонійний», бактерії захищають нас від зовнішньої та внутрішньої агресії. Але коли він розбалансований, гідроліпідна плівка змінюється, і шкіра більше не може повністю відбивати шкідливі фактори, внаслідок чого обличчя стає чутливим!

Як розпізнати чутливу шкіру?

Делікатна шкіра легко розпізнається за такими симптомами:

  • Поколювання та стягнутість
  • Відчуття печіння
  • Свербіж
  • Почервоніння

Всі ці реакції пов'язані з багатьма факторами і можуть проявитися у будь-який період життя, коли порушується баланс.

Чому наш мікробіом може втратити рівновагу?

Деякі фактори порушують здатність добрих бактерій (мікробіома) належним чином захищати шкіру:
Генетика: суха шкіра, яка не виділяє достатньої кількості ліпідів на поверхні шкіри, з більшою ймовірністю стане чутливою. Навколишнє середовище: Забруднення, сухий, холодний або занадто спекотний клімат щодня підвищують чутливість шкіри, яка, швидше за все, стане чутливою. Травматизація: стрес, а також певні дерматологічні процедури, надто агресивні та невідповідні засоби гігієни або косметика також є тригерами чутливості.

Результат: шкіра стає чутливою! Це треба обов'язково лікувати, щоб уповільнити появу різних захворювань, які можуть бути набагато неприємнішими, ніж звичайне почервоніння. Наприклад, атопічний дерматит чи розацеа.

Але що робити, якщо лікувати довго, а красивою хочеться бути вже? Вихід є. Професіонали Академі нещодавно розробили лінію засобів Hypo-Sensible - спеціально для чутливої шкіри.

Вона призначена для інтенсивного заспокоєння делікатної шкіри. Засоби лінії підійдуть навіть для найперебірливішої дерми. Вони знімуть почервоніння, очистять, зволожать та відновлять мікрорельєф обличчя.

65% жінок страждають від алергії або мають чутливу шкіру, тому їм дуже складно підібрати потрібні засоби, адже так хочеться бути красивою... Щоб вирішити цю проблему, дослідні лабораторії Académie Scientifique de Beauté створили Hypo-Sensible. Лінія засобів для догляду за шкірою, ключовим інгредієнтом якої є фарфорова квітка. Ця рослина є інтелектуальним активним компонентом! Він настільки розумний, що здатний збалансувати мікробіоту, зміцнивши імунний бар'єр шкіри!

Для ще кращих результатів продукти Hypo-Sensible на 98,2% складаються з інгредієнтів натурального походження та комплексу з 3 активних інгредієнтів:

  • Камелінова олія: багата омега-3-6-9, живить, регенерує та посилює захист чутливої шкіри.
  • Вітамін Е: діє як підсилювач вироблення колагену, наповнює шкіру та підвищує її опірність.
  • Біосахаридна камедь-1: цей активний інгредієнт є дотиковим агентом, отриманим з бурих водоростей, який надає м'якість і чуттєвість текстурам продуктів догляду за шкірою Hypo-Sensible.

Ліпідовідновлюючий крем Dermonyl, що ідеально підходить для живлення та відновлення сухої шкіри, захищає шкіру від сухості та дискомфорту. Завдяки текстурі бальзаму, збагаченій рослинними восками, він миттєво знімає поколювання та стягнутість чутливої шкіри.

Скажіть ні почервонінням із програмою Anti-Redness! Цей крем призначений для маскування почервоніння за допомогою зелених пігментів, відновлюючи оптимальний комфорт шкіри.

Гіпоалергенний денний захисний крем / Creme Hypo Sensible захищає чутливу суху шкіру від негативного впливу зовнішнього середовища.

Заспокійлива маска Comforting Soothing Mask проти стягнутості та печіння дарує хвилю свіжості та миттєве відчуття спокою!

А ідеальне очищення реактивної шкіри - це, звісно ж, дует Гіпоалергенне молочко + Гіпоалергенний тонік

Поспішіть скоріше скористатися засобами Hypo-Sensible і подаруйте собі впевненість у власній чарівності!

20 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська