Знижка 15% на обрані засоби Derm Acte!

Не пропустіть можливість придбати бестселери експертної лінійки Derm Acte зі знижкою 15% ! Акція діє до 30 квітня включно. Знижка поширюється на коригувальну сироватку від зморшок і освітлюючий захисний крем White Derm Acte SPF50 + .

Коригувальна сироватка від зморшок одночасно діє на різні типи зморшок, щоб розгладити і заповнити їх: глибокі, виразні, поверхневі/зморшки втоми і зморшки, викликані сухістю і зневодненням. Після нанесення серум негайно демонструє ефект. Також ідеально підходить для застосування після ін'єкцій, лазерних процедур, пілінгів та інших естетичних втручань. Підходить для всіх типів шкіри.

Освітлюючий захисний крем 365 днів - це освіжаючий, невидимий захист проти ультрафіолету і забруднень навколишнього середовища. Нежирна, легка текстура з надійними фільтрами забезпечує високий захист від UVA/UVB, а також від вільних радикалів, тим самим захищаючи шкіру від старіння. Формула, багата відбілюючими компонентами, освітлює існуючі пігментні плями, а також перешкоджає їх повторній появі. Для всіх типів шкіри.

27 квітня 2021

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська