x
Разом: 0 грн.

Експерт-програма Academie Derm Acte

Academie Derm Acte: для ефективної корекції вікових змін

Academie Derm Acte - інноваційна професійна косметика, дія якої націлена , в першу чергу, на продуктивну роботу над віковими змінами.

Ефективна профілактика появи зморшок, надійний захист від передчасного старіння, боротьба з основними проявами старіння шкіри: програма Academie Derm Acte пропонує великий вибір засобів, за допомогою яких можливо максимально продовжити молодість.

Особливістю лінії Academie Derm Acte є дуже швидкий стійкий ефект, який можна порівняти з результатми відвідування дорогих косметологічних салонів.

Засоби Derm Acte мають багатий багатокомпонентний склад, основними "козирями" якого є:

- гілауронова кислота, яка по праву вважається "еліксиром молодості". До 40 років дефіцит гілауронової кислоти в організмі вже досить відчутний, і, якщо ми бажаємо максимально довго підтримувати свіжість і тонус нашої шкіри, слід обов'язково застосовувати засоби, що містять цей інгредієнт;

- гліколева кислота - незамінна, якщо необхідно ніжно очистити шкіру, активізувати процеси відновлення після несприятливого впливу зовнішнього середовища, зволожити і утримати вологу надовго. Також гліколева кислота ефективна в боротьбі з пігментними плямами, зморшками, надмірно розширеними порами. Гліколева кислота - важливий компонент багатьох професійних косметологічних засобів.

- вітаміни - необхідний компонент будь-якої anti-age програми. Потрібні вони і молодій шкірі, так як беруть участь у всіх без винятку життєво важливих для шкіри процесах. Нестача вітамінів робить шкіру обличчя тьмяною; а ось правильне достатнє насичення ними - дарує свіжість і сяйво.

Ознайомитися докладніше з активними компонентами, що містяться у формулах препаратів Derm Acte можна за посиланням.

В арсеналі засобів Academie Derm Acte: очищуючі, зволожуючі, живлячі шкіру креми, маски, сироватки та емульсії.