Протокол домашнього догляду за зневодненою шкірою за допомогою косметики Academie

Зневоднення шкіри: все, що необхідно знати

Перш за все, зневоднення - це не тип, а тимчасовий стан шкіри. Таким чином, зневодненою може виявитися як дуже жирна, так і суха шкіра. При визначенні типу, перш за все до уваги береться саме кількість себума (шкірного сала), яке виділяє шкіра. Тому, суха - це не шкіра з нестачею вологи, це шкіра, якої не вистачає шкірного сала (ліпідів) і поживних речовин, які пом'якшують її і служать своєрідним захисним бар'єром. Дуже часто зневодненою є жирна шкіра - внаслідок пересушування епідермісу, він починає виділяти набагато більше шкірного сала з метою самозволоження і захисного бар'єру, який буде перешкоджати випаровуванню тієї невеликої кількості вологи, яка є в клітинах.

Зневоднена шкіра поводиться капризно. Основними ознаками того, що їй дуже не вистачає вологи є:
- поява заломів і зморшок в області активної міміки, які зникають після нанесення крему;
- відчуття сухості і стягнутості після умивання;
- різке підвищення виділення шкірного сала - шкіра починає більше звичайного жирніти;
- тьмяний, сіруватий колір обличчя, відсутність сяйва;
- шорсткість, поява лущення.

Причин зневоднення шкіри не так то й багато. Найчастіше, критично низький рівень вологи в шкірі викликаний людськими помилками і зовнішніми факторами:
- неправильним доглядом - сюди варто віднести нехтування зволожуючими засобами (наприклад, в догляді за проблемною і жирною шкірою), використання сильних підсушуючих засобів з високим вмістом спирту або повна відсутність догляду;
- недостатнім вживанням чистої питної води;
- перельотами;
- несприятливими кліматичними умовами - сильною спекою і палючим сонцем, морозом і сильним вітром, або перепадами температур в зимовий час - сухе гаряче повітря в приміщенні, після - сухе холодне повітря на вулиці;
- шкідливі звички (куріння, надмірне вживання алкоголю).

У даній статті ми розглянемо, як саме правильно боротися із зневоднення шкіри за допомогою косметики Academie в домашніх умовах і швидко вирішити проблему.


1. Виключити з догляду агресивні засоби для очищення
До них відносяться гелі та пінки для вмивання з вмістом мила. У випадку з жирною і проблемною шкірою, варто віддати перевагу більш м'яким засобам c рослинними компонентами, які надають антибактеріальну і себорегулюючу дію, але ні в якому разі не підсушуючі шкіру. Для очищення зневодненої шкіри ідеально підійде пінка, що очищає - вона м'яко і делікатно видалить забруднення, при цьому не пересушить шкіру. Для жирної і проблемної шкіри можна використовувати гель "Прованський лимон", а якщо шкіра до того ж дуже суха і чутлива - гіпоалергенне молочко або молочко з мальвою. Чудово впорається з очищенням і молочко-м'який пілінг, яке містить в собі дуже ніжні абразивні частинки, які не травмують шкіру.

Очищаючий гель Прованський лимон Академі Очищаючий мус Гіпоалергенне молочко Молочко для вмивання і демакіяжу Овернська мальва


2. "Ні" тонікам зі спиртом
Якщо шкіра зневоднена - тоніки для обличчя з вмістом спирту - під суворим табу. У період відновлення шкіри найкраще вибрати універсальний зволожуючий тонік, який підійде для всіх типів шкіри - наприклад, зволожуючий тонік з оновленої лінійки Hydraderm. Якщо шкіра схильна до чутливості, ідеально підійде гіпоалергенний тонік. Якщо ж шкіра відрізняється високою жирністю - варто звернути увагу на лосьйон-нормалізант - його себорегулююча дія забезпечується натуральними компонентами, додатково лосьйон зволожує і живить шкіру. Також відмінно впорається з тонізацією лосьйон "Рослини центрального масиву Франції".

Тонізуючий лосьйон Зволожуючий тонік Гіпоалергенний тонік Нормалізуючий лосьйон


3. Зволожуюча сироватка - Капітан команди по зволоженню шкіри.
Сироватка з сильними зволожуючими властивостями - головний косметичний продукт для боротьби зі зневодненням шкіри. Зволожуючі сироватки Academie мають дуже легку, флюїдну текстуру, що забезпечує їм повну сумісність з абсолютно будь-яким типом шкіри. Чому так важливо використовувати зволожуючу сироватку при дегідратації? Відповідь полягає в тому, що в залежності від типу і стану шкіри, а також віку, крем для обличчя може виконувати дещо інші функції. Для проблемної шкіри це може бути лікувальний крем для обличчя, для сухої - насичений живильний крем з упором саме на живлення, для чутливої - з акцентом на заспокоєння шкіри, для вікової - з вираженою антивіковою дією. Для сильно зневодненої шкіри зволоження, які дають ці засоби може виявитися недостатньо. Сироватка ж - це засіб, який забезпечить ту саму необхідну дозу зволоження шкірі, і в поєднанні з кремом для обличчя за типом шкіру ефект буде максимально задовільний. В ідеалі зволожуюча сироватка має бути присутня в догляді за шкірою постійно.

В асортименті Academie є три активно зволожуючих засоби, які інтенсивно гидратують епідерміс і підходять для будь-якого типу шкіри:

- зволожуюче масло-догляд "Овернська малина" - має олійно-водну текстуру, яка абсолютно некомедогенна і вбирається, як сироватка, не залишаючи жирності;
- суперзволожуюча сироватка Гідрадерм 24 години - ідеальний засіб для абсолютно будь-якого типу шкіри;
- зволожуюча сироватка 4D з експертної лінійки Derm Acte - засіб з 4-ма видами гіалуронової кислоти; рекомендується для більш вікової шкіри.

Суперзволожуюча сироватка Гідрадерм 24 години Масло-догляд Овернська малина Інтенсивна зволожуюча сироватка 4Д


4. Хороший зволожуючий крем
Якщо ви хочете ще більше посилити зволожуючий догляд, варто придбати інтенсивно зволожуючий крем. Цей крок не є обов'язковим, якщо шкіра потребує особливого догляду (акне, купероз, провисання шкіри, пігментація - для такого догляду варто придбати спеціальний крем). Для дуже сухої шкіри кращим рішенням стане інтенсивний зволожуючий і живильний крем, для сухої шкіри - м'який крем комфорт, для нормальної та комбінованої шкіри ідеально підійде крем Оксамит (для холодної пори) або легка зволожуюча емульсія (для теплого), а для жирної шкіри ідеально підійде легкий зволожуючий і очищающий гель.


5. Зволожуюча маска - обов'язково
Вкрай важливим у лікуванні зневоднення шкіри є використання зволожуючих масок. Так само, як і зволожуючу сиворотку, зволожуючі маски рекомендується мати в догляді за будь-яким типом шкіри на постійній основі - такі процедури бажано робити хоча б раз на тиждень. Абсолютний must-haveпом'якшувальна відновлювальна крем-маска, яка глибоко зволожує шкіру, робить її м'якою, сяючою і доглянутою. Для всіх типів шкіри.

зволожуюча маска

6. Які ще засоби краще не використовувати?
Під час боротьби зі зневодненням шкіри варто відкласти використання:
- засобів з високим вмістом кислот;
- масок на основі глини і подібних компонентів;
- жорстких механічних скрабів.

20 жовтня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська