Як відновити шкіру після сонячного опіку

Після засмаги на пляжі, прогулянки по місту або проведених декількох годин в саду, може статися так, що, не дивлячись на всі ваші зусилля, ви отримуєте сонячний опік. Не варто панікувати в таких випадках!

Ми підготували кілька порад про те, як слід відновлювати шкіру після сонячних опіків.

Сонячні опіки - це опіки, викликані загибеллю клітин в шкірі, старінням шкіри і гіперпігментацією (коричневі плями). Перше, що потрібно зробити в перший день, - це уникати сонця протягом декількох днів, щоб ваша шкіра могла відновитися.

Через один день ваша шкіра заспокоїться і буде готова до догляду. Глибоке зволоження залишається найкращим способом відновлення шкіри. Використовуйте спеціальні відновлюючі, зволожуючі, заспокійливі і протизапальні засоби для обличчя та тіла після засмаги, які заспокоять постраждалі клітини. Шукайте догляд після засмаги, який містить антиоксиданти, такі як вітаміни С і Е, які обмежують атаки ультрафіолетових променів типу А (UVA) на ДНК.

Лінійка засобів Bronzecran від Academie включає не тільки сонцезахисні засоби, а й препарати для відновлення шкіри після засмаги. Застосовувати їх рекомендується кожен раз після того, як ви проводите достатню кількість часу на сонці - після пляжу, прогулянки під сонцем по місту або після відпочинку у себе в саду. Особливо незамінними такі засоби є на відпочинку - коли час перебування під палючим сонцем максимальне.

Ні в якому разі не уникайте засобів для відновлення шкіри після засмаги, якщо ви летите на відпочинок в теплі країни в холодну пору року. Відвикла від сонця шкіра стає ще більш вразливою до ультрафіолету, підвищується ризик сонячних опіків і інших неприємних наслідків.

Наші рекомендації:

Заспокійливий крем для обличчя після засмаги Créme Réparatrice Visage - заспокоює пошкоджену, розпалену шкіру, дарує відчуття прохолоди і полегшення, знімає почервоніння, відновлює пошкодження ультрафіолетом, наповнює вологою і поживними компонентами постраждалу від ультрафіолету шкіру.


Заспокійливе молочко для тіла після засмаги / Lair Réparateur Corps відновлює шкіру після перебування на сонці, знімає почервоніння, запалення, мінімізує больові відчуття, наповнює шкіру вологою і поживними компонентами. Дарує відчуття полегшення і прохолоди.

29 серпня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська