x
Разом: 0 грн.

Academie Bronzecran

Професійний захист від сонячних променів.

Academie Bronzecran - це лінія косметики, за допомогою якої Ви підготуєте свою шкіру до засмаги, захистите її від UV-променів, заспокоїте після агресивного впливу активного сонця. Якщо у Вашому арсеналі є правильно підібрані засоби Academie Bronzecran - то сонечко подарує Вам тільки приємні відчуття!

Абсолютна перевага засобів Bronzecran - наявність у складах засобів корисних компонентів, завдяки яким шкіра не тільки отримує необхідний захист, а й повноцінний догляд.

Колекція Bronzecran представлена повним спектром засобів по догляду за шкірою під час і після перебування під сонцем. Серія включає:

- Коктейль Sun to Drink - спеціальний напій, який готує шкіру до знаходження під сонцем, підсилює захист і забезпечує безпечну засмагу. Особливо актуальний у випадках, коли планується тривале перебування під сонцем або поїздка в теплі країни в холодний період року.

- Сонцезахисне молочко для тіла - з захистом SPF15 і SPF30 + для надійного захисту шкіри від УФ-променів;

- Сонцезахисний спрей для чутливої шкіри SPF50 + - засіб для надійного захисту особливо чутливої до сонця і дуже світлої шкіри;

- Регенеруючий крем для обличчя в версіях SPF20 + і SPF40 + - захищає шкіру від УФ-променів, запобігає опікам і фотостарінню, омолоджує, зволожує і живить;

- Олівець для чутливих зон SPF50 + - по-справжньому незамінний засіб для захисту найбільш вразливих ділянок (плечі, ніс, щоки, губи і ін.);

- засоби для догляду за шкірою після перебування на сонці: молочко для тіла і крем для обличчя після засмаги, які заспокоюють шкіру, відновлюють пошкодження і знімають відчуття дискомфорту.