Топ 5 помилок у догляді за обличчям

У своєму невгамовному бажанні зберегти красу і молодість, ми досить часто робимо суттєві помилки, за які потім доводиться розплачуватися нашій шкірі. Отже, розглянемо, які дії в догляді за своїм обличчям допускати категорично не рекомендується.

Помилка №1. Занадто часті пілінги

Надмірне захоплення різними очисними процедурами з використанням скрабів і пілінгів може в підсумку привести до дуже сумних наслідків. Адже разом з абразивними частинками і ензимами, що містяться в їх складі, з поверхні шкіри не тільки видаляються залишки професійної косметики , множинні відмерлі частинки і неї пил, що в'ївся але також:

- зайвий раз травмуються клітини епідермісу;

- починають в посиленому режимі працювати сальні залози;

- прискорюється захисний процес зроговіння шкіри - в результаті вона тьмяніє і з часом починає лущитися.

Для уникнення подібних неприємностей жирну і комбіновану шкіру обличчя піддавати такому очищенню рекомендується не частіше ніж один раз на 7-8 днів, а суху і того рідше - лише кілька разів на місяць. Скраби при цьому повинні мати в своєму складі м'які абразивні частинки, а при пілінгу в салоні краси краще віддавати перевагу ензимним (ферментним) видам даної процедури.

Рекомендація з вибору косметики: для домашнього догляду зверніть увагу на рослинний пілінг з водоростями від Academie. Це один з бестселерів даної марки професійної косметики. Він м'яко і дбайливо відлущує, не подразнюючишкіру. Обличчя стає чистішим, шкіра помітно освітлюється. Для зрілої шкіри радимо спробувати Відлущуючий догляд, який зараз можна купити зі знижкою 50%!

Помилка №2. Велика кількість піни

Багато хто вважає, косметика для вмивання, що добре піниться, надає шкірі свіжий і доглянутий вигляд. На жаль, це не зовсім так. Велику кількість піни створюють спеціальні активні речовини. Але вони, крім якісного видалення забруднень, ще й змивають з поверхні шкіри так необхідні їй захисні елементи. Деякі ж з'єднання, що містяться в пінних засобах, можуть спровокувати виникнення вугрових висипань і навіть зміни пігментації шкіри.

Тому використовувати для вмивання засоби з мінімальним вмістом піни буде найбільш правильним рішенням. А ось власницям сухої і надмірно чутливої шкіри обличчя косметологи рекомендують і зовсім забути про різні пінки і гелі, залишивши в своєму арсеналі очищуючих засобів лише спеціальне молочко.

Рекомендація з вибору косметики: Academie пропонує досить великий вибір засобів для вмивання, зорієнтованих на потреби шкіри різного типу. Вибирайте в лінійці Academie Visage, Derm Acte, Aromatherapie. Любителям зовсім легких засобів радимо звернути увагу на міцелярну і квіткову воду Академі , а власниці чутливої шкіри точно не залишаться байдужими, спробувавши гіпоалергенне молочко

Помилка №3. Рясний нічний догляд

Шкіра потребує постійного догляду. Вдень її слід захищати від різних негативних факторів, а вночі відновлювати за допомогою живильного крему. Але його кількість теж не повинно бути зайвою. Адже занадто товстий шар крему не зможе повністю увібратися, і, змішавшись за ніч з виділеним потом і секретом сальних залоз, створить на поверхні шкіри плівку, що не пропускає необхідне їй повітря. Набряки і втомлений вигляд шкіри - ось результат такого надмірного догляду.

За правилами нічний крем слід наносити на шкіру лише після її попереднього очищення і за кілька годин до сну, злегка промокнувши його надлишок через сорок хвилин після нанесення м'якою паперовою серветкою.

Порада з вибору косметики: більшість кремів Академі універсальні, і можуть використовуватися як вдень, так і вночі. Виняток становлять денні cредства з SPF (сонячні фільтри - це точно не те, що потрібно особі під час сну), і спеціальні активні нічні креми, використання яких днем, найімовірніше, принесе дискомфорт.

Помилка №4. Відмова від очищувальних тоніків

Пропускати такий важливий етап догляду за шкірою, як тонізація, категорично не можна. Адже з його допомогою:

- видаляються залишки професійної косметики;

- відновлюється кислотно-лужний баланс, порушений очисними засобами для вмивання;

- звужуються надмірно розширені пори;

- забезпечується більш якісне вбирання крему в поверхню шкіри.

За твердженнями косметологів, систематичні щоденні протирання обличчя тоніком підвищують ефективність усіх подальших доглядових процедур на цілих 30%! Особливо важливий цей момент для проблемної і чутливої шкіри.

Порада з вибору косметики: так само, як і для вмивання, Академі пропонує різні засоби для тонізації в залежності від типу шкіри і її стану. Найбільш популярним і улюбленим можна назвати Зволожуючий безалкогольний тонік Академі (від сухої до комбінованої шкіри) і очищуючий лосьйон Юваніл (жирна шкіра, а також комбі шкіра, схильна до висипань, запалень)

Помилка №5. Нанесення декоративної косметики прямо на крем

Накладати пудру і тональний крем відразу ж слідом за нанесенням денного крему також не рекомендується. Це значно зіпсує колір обличчя, косметика ляже нерівними шарами, а макіяж катастрофічно попливе вже через кілька годин.

Після нанесення доглядових засобів, слід почекати хоча б кілька хвилин, давши їм якісно увібратися в шкіру. При відсутності часу потрібно попередньо промокнути обличчя паперовою серветкою і лише після цього наносити тональну основу.

Порада з вибору косметики: спробуйте тональні засоби подвійної дії (догляд + тонування): регенеруюча тональна основа або тональний крем мульти-ефект Академі. Вони наносяться безпосередньо на шкіру і не вимагають одночасного застосування денного крему. З таким косметичним засобом набагато простіше створити ідеальний надійний make-up, який не підведе в перебігу дня.

Не нехтуйте порадами професійних косметологів. Адже краса і сяючий вигляд Вашої шкіри обличчя багато в чому залежать саме від виконання цих корисних і нескладних рекомендацій.

25 лютого 2015

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська