Чи можливо попрощатися зі зморшками носогубної складки?

Які причини появи носогубних зморшок?

З віком з'являються носогубні складки, також звані лініями гіркоти (оскільки вони змушують вас виглядати озлобленими) або лініями посмішки. Це відбувається через те, що поступово шкіра втрачає еластичність. Також вони можуть виникнути через інтенсивне куріння, стрес та надмірне перебування на сонці.

На жаль, ця зморшка у жінок проявляється набагато більше, ніж у чоловіків… І з'являється з 30 років, а то й трохи раніше!

Чи можемо ми відтермінувати їхню появу?

Ми всі знаємо, що змусити зморшки зникнути, коли вони добре помітні, складно… Але чи можна відкласти їхню появу, не використовуючи скальпель?

Доведений факт, що креми з гіалуроновою кислотою або деякі сироватки можуть бути дуже ефективними. Ви повинні знати, що гіалуронова кислота природно присутня в нашому організмі, але з роками ми виробляємо її все менше і менше. З 50 років наше тіло створює цей елемент у 2 рази менше, ніж у дитинстві. Оскільки його стає вже недостатньо, щоб підтримувати красу, на вашому обличчі з'являються зморшки та тонкі лінії, а шкіра втрачає свою еластичність та тонус.

Для попередження появи носогубних зморшок пропонуємо вам Інтенсивну зволожуючу сироватку 4D, яку можна наносити окремо або після ін'єкцій. Ця сироватка з 4 гіалуроновими кислотами з дивовижною швидкістю зволожить вашу шкіру, розгладжуючи зморшки та тонкі лінії. Завдяки їй можна попрощатися проблемою з носогубною складкою.

А що робити, якщо вони вже є?

Якщо на вашому обличчі вже є зморшки носогубної складки, не панікуйте! Можна заповнити їх ампульною гіалуроновою кислотою від Академі. Звичайно, як у 20 років обличчя вже не зробиш, але результат буде видно неозброєним оком дуже швидко. Цей продукт слід наносити перед макіяжем. Він складається з необхідної нам кислоти, повністю розмиє та значно зменшить зморшки та тонкі лінії, присутні на вашому обличчі. Це чудовий спосіб повернути собі здорове сяйво і не мучитись з голками та ін'єкціями!

Якщо ж ви хочете підібрати собі інший засіб із гіалуроновою кислотою, то серія Derm Acte створена саме для вас! Поспішайте вибрати необхідний продукт та вирішіть всі проблеми зі шкірою!

09 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська