Нічний догляд: користь для шкіри

Денний догляд, нічний догляд: ви не зовсім розумієте різницю? Ви ставите собі питанням, чому б не використовувати денний крем в якості нічного? Не панікуйте! Ми розповімо вам про всі відмінності між цими двома процедурами, перевагами та порадимо який засіб бренду Academie найкраще підібрати для нічного догляду.

Деякі жінки досі впевнені, що поділ повсякденних засобів для догляду є всього лише маркетинговим прийомом. Однак, це не так. Справа в тому, що потреби шкіри обличчя безпосередньо залежать від біологічного годинника, відповідно, ввечері епідерміс потребує особливого догляду.

Денний та нічний догляд: яка різниця?

Денний догляд

Засоби для денного догляду розроблені, перш за все, аби допомогти шкірі захистити себе від будь-якої зовнішньої агресії (забруднення, УФ, пил, тощо) і, таким чином, запобігти передчасному старінню, сухості чи навіть подразненню.

Незалежно від того, чи це догляд за сухою чи жирною шкірою, догляд проти зморшок, зазвичай існують захисні та антиоксидантні активні інгредієнти, які допомагають зміцнити шкірний бар’єр і боротися з вільними радикалами. Але, всі вони мають зволожуючу дію для підтримки оптимального рівня гідратації в епідермісі. Захищена та добре зволожена шкіра менш схильна до стягнутості та відчуття дискомфорту. Вона сяюча і сповнена життєвих сил! Денний догляд сприяє кращій фіксації макіяжу та надає нашому кольору обличчя природнього сяйва. Без нього важко обійтися!

Нічний догляд

Нічний догляд, як правило, забезпечує більш інтенсивне зволоження та живлення шкіри. Він допомагає відновити пошкодження, завдані протягом дня, очистити дерму від усіх накопичених забруднень і забезпечити її всіма поживними речовинами, необхідними для відновлення. Це важливий ритуал, особливо, якщо у вас є перші ознаки старіння.

Чому і як наша шкіра сприяє своїй регенерації вночі?

На відміну від дня, вночі шкіра набагато менше піддається зовнішнім впливам. Оскільки тіло добре розслаблене, механізми регенерації та відновлення прискорюються саме вночі. В цей час збільшується поділ клітин. Згідно з одним дослідженням, цей процес досягає піку о 1 годині ночі. Дійсно, стовбурові клітини епідермісу здатні до нескінченного самовідновлення та розмноження.

Ось чому деякі нічні креми часто містять такі активні інгредієнти, як фруктові кислоти, або гліколева та саліцилова кислоти, які відлущують поверхневий шар шкіри, сприяючи регенерації клітин, створюючи нову, гладку та сяючу шкіру. Крім того, ніч також є періодом, сприятливим для активації мікроциркуляції, необхідної для оновлення клітин. Хороший сон сприяє регенерації шкіри. Тому нестача сну перешкоджає процесу оновлення. Дотримання свого біологічного ритму надзвичайно важливе для нашого загального самопочуття та стану шкіри.

Чому не рекомендується використовувати денний крем у нічному догляді?

Як ви вже зрозуміли, кожен крем має свою специфічну функцію, аби задовольнити основні потреби шкіри. Метою денного догляду є зволоження та захист шкіри впродовж дня. Текстури засобів даного догляду, найчастіше за все, легкі та відповідають потребам шкіри в ранковий проміжок часу. Тоді як вечірній догляд більш поживний та ідеально підходить для активації епідермісу. Нічний догляд також більш зосереджений на відновленні та регенерації клітин шкіри, даруючи їй м’якість, шовковистість та глибоке зволоження.

Коли застосовувати нічний догляд?

Обов'язково змивайте макіяж перед сном. Закупорені пори можуть призвести до різних косметичних проблем, таких як прищі та тьмяний колір обличчя, а також передчасного старіння. Після процедури демакіяжу вмийтеся гелем або пінкою для видалення залишків косметики. Після очищення рекомендуємо освіжити обличчя тоніком. Він підвищить ефективність подальшого догляду. Будь-який засіб для нічного догляду необхідно наносити не пізніше ніж за годину до сну і тільки на чисту шкіру.

Який нічний засіб обрати?

У косметичній лінії Derm Acte від бренду Academie є чудовий засіб - Нічний відновлюючий пілінг-крем, який допомагає регенерувати та відновлювати епідерміс протягом ночі. Засіб ідеально підходить для шкіри, якій бракує сяйва, зі зморшками та тонкими лініями, а також для шкіри, що втратила життєві сили. Крем збагачений саліциловою кислотою, яка має відлущувальні та заспокійливі властивості та позбавляє верхні шари дерми забруднень та мертвих клітин. Шкіра стає більш гладкою, пружною та підтягнутою!

Краса шкіри полягає в її здоров'ї та свіжості. Причому досягти вражаючого результату можна незалежно від віку. Головне, не нехтувати щоденним доглядом, у якому нічний відіграє важливу роль.

07 лютого 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська