Секрети правильного очищення шкіри від експертів Academie

Погоня за красою - перманентний стан жінок. Цю гонку здатний перервати хіба що принц на білому коні, який замаячив на горизонті, та й то не завжди, адже, давайте визнаємо, не всякому коню під силу наздогнати панночку, яка на всіх парах мчить назустріч своїй мрії. Почесну роль мрії в цьому випадку віддамо крему із золотим пилком або скрабу на основі перлинової крихти. Але, от біда, навіть маючи в своїх руках кращі засоби по догляду за шкірою, багато жінок залишаються незадоволені результатом. "Що я роблю не так?" - обурюються красуні, запускаючи дзеркальцем в чергового невдалого принца. Іноді домогтися бажаного ефекту від використання доглядової косметики не дозволяє суща дрібниця. Щоб уникнути прикрих помилок, пов'язаних з очищенням шкіри, експерти краси Academie поділилися з нами цікавими лайфхаками.

Як потрібно правильно очищати обличчя?

Крок перший. Видалення макіяжу очей за допомогою двофазного засобу. Такий засіб м'яко видалить туш і тіні з урахуванням особливостей ніжної і чутливої зони навколо очей.

Крок другий. Зняття макіяжу молочком. Для цих цілей підійде Очищаючий і тонізуючий засіб або Очищаюче молочко.

Крок третій. Використання очищаючого засобу для вмивання. Якщо у вас комбінована або схильна до жирності шкіра краще віддати перевагу пінці, гелю або мусу. Власницям сухої шкіри краще обрати засоби без води (наприклад, молочко 2 в 1).

Навіщо потрібна тонізації?

Процес очищення обов'язково потрібно закінчити тонізуючим засобом. Первинна ідея тоніка полягає в тому, щоб відновити рН баланс після вмивання, зволожити, нейтралізувати відчуття стягнутості, а також видалити залишки засобу для чищення. Зволожуючий і гіпоалергенний тоніки від Academie підійдуть для сухої і чутливої шкіри, адже вони не містять спирту. Жирна та проблемна шкіра потребує в іншому виді тонізації - матуюча і балансуюча. Для цих цілей краще використовувати Лосьйон «Юваніл» або нормалізуючий лосьйон.

 

Додатковий очищающий догляд за шкірою

Якщо миючі засоби для шкіри, на зразок пінки і молочка, є невід'ємною частиною щоденного догляду, то маски і пілінг - призначені для додаткового догляду за шкірою, використовуються вони, як правило, 1-3 рази на тиждень в залежності від віку і стану шкіри в даний час.

Особливості застосування масок:

  • Абсолютно всі маски потрібно наносити на обличчя після процедури очищення і тонізації.
  • Середній час витримки масок -15-20 хвилин.
  • Маски наносять по лініях найменшого розтягування шкіри за допомогою кисті або кінчиків пальців.
  • Маски рекомендується наносити в положенні лежачи. Багато жінок ігнорують це правило і продовжують займатися домашніми справами з маскою на обличчі. У вертикальному положенні важка субстанція маски буде тягнути шкіру вниз, тому про ефект "підтягнутого обличчя" доведеться забути.
  • Змивати маску слід чистою водою кімнатної температури.

Зауважте, оптимальний вік для знайомства з масками - 25 років.

Зазвичай маски підбирають не за віком, а за типом шкіри.

Самий універсальний тип маски - зволожуюча, адже в хорошого зволоження потребує і суха, і жирна, і комбінована шкіра.

Протизапальні і очищаючі маски на основі глини або вугілля є незамінним засобом для жирної та комбінованої шкіри. Знижуючи вироблення себума, вони добре матують і звужують діаметр пір.

Живильні і відновлювальні маски добре підходять для дуже сухої, зрілої і в'янучої шкіри.

Маска із заспокійливими властивостями завжди повинна бути під рукою у власниць чутливої шкіри.

Пілінг - найпростіший і перевірений спосіб відновлення шкіри.

Найбільш відомий тип пілінгу - скрабуючий. Засоби з зернистими абразивними частинками найкраще підходять власницям жирної шкіри, вони відмінно очищають пори і матирують обличчя. Що стосується дівчат із сухою і чутливою шкірою, то їм варто спробувати крем-пілінг на основі рослинних ферментів, вони більш делікатно впливають на шкіру.


У новому році змінилася упаковка деяких очищувальних засобів, тепер вони представлені у флаконах по 200 мл з дозатором.

01 лютого 2019

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська