Останній шанс купити: креми для обличчя Derm Acte

Експертна лінійка засобів Derm Acte змінюється і оновлюється: бренд удосконалює формули, розробляє нові склади, що призводить до випуску нових препаратів в лінійці і зняття з виробництва попередніх.

На жаль, з лінійки Derm Acte йдуть два улюблених багатьма засоби: крем-антиоксидант з вітамінами С і Е, а також інтенсивний омолоджуючий крем Anti Age Global.

Однак, дані засоби ще є в наявності і ви можете встигнути їх придбати! Також, кожен зі згаданих кремів для обличчя має альтернативу, тому в подальшому ви все так само зможете отримати необхідний догляд.

Крем-антиоксидант з вітамінами С і Е - це своєрідний коктейль для омолодження шкіри і боротьби зі старінням. Показаний до застосування при тьмяному, землистому кольору обличчя, втрати пружності, сяйва і еластичності. Ключове місце в кремі займають вітаміни С і Е - найпотужніші з відомих антиоксидантів. Вони нівелюють дію вільних радикалів, пробуджують мляву, втомлену шкіру, стимулюють синтез колагену і еластину, розгладжуючи зморшки і підтягуючи шкіру. Даний крем незамінний для мешканок мегаполісу, схильних до впливу несприятливого навколишнього середовища, а також для курсу відновлення шкіри в міжсезоння.

Крем-антиоксидант з вітамінами С і Е

Інтенсивний омолоджуючий крем Anti Age Global призначений для глобальної корекції ознак старіння шкіри. Крем працює в таких напрямках: активізує природні функції шкіри, покращує структуру, ущільнює тургор, повертає втрачений тонус, підвищує пружність і еластичність, розгладжує зморшки. Показаний до застосування для тьмяної, в'ялої шкіри, з глибокими зморшками, нестачею пружності та еластичності.

Однак, Academie пропонує гідну заміну - останні новинки Derm Acte. Дізнатися докладніше про нові антивікові препарати можна, перейшовши за посиланням.

13 серпня 2020

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська