Весняні знижки від Academie: ексклюзивні набори та подарунки

Весна – час оновлення та турботи про себе, особливо коли йдеться про шкіру обличчя. Academie пропонує вам ідеальну нагоду оновити свій догляд за шкірою з ексклюзивними пропозиціями на честь приходу весни!

Святкуйте весну разом з Academie та отримайте 18% знижку на ексклюзивні набори! Незалежно від того, оберете ви адвент-календар або подарунковий набір "Вогняне сяйво", "Сьоме диво" або "Зволоження", Ваша шкіра насолоджуватиметься розкішним доглядом, розробленим експертами Academie.

При покупці 3-х засобів з лінії Pure для жирної шкіри на вибір у подарунок отримаєте 1 засіб за найменшою вартістю! Це може бути відлущуючий тонік, що очищає, коректор недосконалостей відновлюючий нормалізуючий крем для обличчя, або гель, що очищає - на ваш вибір!

А це ще не все! Купуючи один з вибраних продуктів – коригуючої сироватки для вирівнювання тону Time+ або зміцнюючого догляду Про-Кальцій, Ви отримаєте знижку 20% та дві мініатюри в подарунок – стимулюючу зволожуючу маску і крем-маску для контуру очей та губ.

Не пропустіть шанс оновити свій догляд за шкірою з Academie за вигідною ціною! Поспішайте, акція діє обмежений час – зробіть свій вибір сьогодні та насолоджуйтесь чудовими результатами вже завтра!

04 березня 2024

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська