Academie Visage для жирної шкіри

Жирна шкіра довго залишається молодою, але за цю чудову властивість доводиться платити серйозними незручностями. На жирній шкірі часто з'являються акне (вугри), чорні точки (комедони), а також негарний блиск. Додайте до цього розширені пори і проблеми з кольором обличчя, викликані занадто активною роботою сальних залоз - і список скарг власниць шкіри з надлишком ліпідів можна вважати повним.

Така шкіра вимагає постійного догляду - і тільки тоді можна розраховувати на здоровий красивий колір обличчя, чисту шкіру, тривалу свіжість і молодість.

Процедура очищення - перший і дуже важливий етап. Жирну шкіру необхідно ретельно очищати два рази в день. Найкраще з цим впорається знаменитий очищуючий гель Академі. Він не пересушить шкіру, при цьому ретельно очистить її, стягне пори. Завершити процедуру очищення допоможе нормалізуючий лосьйон.

Наступний етап - зволоження, яке допомагає зберегти оптимальний водний баланс. Денні та нічні засоби для жирної шкіри відрізняються. Ідеальний денний крем легкий, ніжний, не містить в своєму складі олії. В якості денного засобу підійде невагомий гель або емульсія. А ось на ніч (або в холодну пору року) краще наносити більш густий і щільний крем, бажано з оновлюючими і відновлюючими компонентами. Доповнити процедуру можна зволожуючим лосьйоном, особливо в негоду або літню спеку.

Обов'язкова частина догляду - щотижневі маски. Очищуюча глиняна маска Академі відмінно очистить і допоможе ефективно звузити розширені пори.

Основна мета косметичного домашнього догляду Academie за жирною шкірою - видалити надлишки жиру, очистити і звузити пори, знизити активність сальних залоз. Шкіра з надлишком ліпідів вимагає регулярного зволоження з використанням тільки нежирних засобів.