Як замаскувати міжбрівні зморшки без косметичної хірургії?

На жаль, час нещадний до всіх. Всі ми так чи інакше постаріємо. Все це відбувається через фізіологічні процеси, які протікають в організмі. М'язи обличчя втрачають свою пружність, зв'язки слабшають, а жировий прошарок потоншується. Сьогодні ми розберемося з вами які існують види зморшок і як їх замаскувати.

Щоб приховати небажані зморшки, більшість жінок використовують: основу, коректор, пудру, рум'яна та ін. Але цей спосіб, як приховати зморшки за допомогою макіяжу, не єдиний. Також часто використовуються різноманітні продукти, що заповнюють зморшки. Ефективними в цьому випадку є продукти бренду Академі.

Міжбрівні зморшки надають похмурий вираз обличчя їхньому власнику. І до того ж додають зайві роки до паспортного віку. Найчастіше вони з'являються після 35 років, проте за активної міміки можуть утворитися і раніше.

Як прибрати складку між бровами?
  • Масаж обличчя може покращити кровотік, прибрати зайву рідину та розгладити шкіру. Масажуючи лоб на рівні міжбрівних зморшок, починаючи з 25 років, ви зможете значно відстрочити їхню появу. Мета вправи – максимально розслабити м'язи, щоб уникнути м'язових скорочень. Для ефективного результату необхідно масажувати десять разів на день по кілька секунд. Невелика рекомендація: перед масажем краще змити всю косметику, а руки продезінфікувати.
  • Здоровий спосіб життя. Слідкуйте за раціоном харчування, уникаючи їжі з високим глікемічним індексом. Збільште кількість овочів, фруктів, риби, горіхів, зелені. Займайтеся помірними фізичними навантаженнями 2-3 рази на тиждень. Добре, якщо силові тренування поєднуються з йогою, пілатесом, стретчингом.
  • Уникайте УФ-променів. При рясному сонці намагайтеся завжди одягати окуляри. Таким чином, ви менше похмурюєтесь і захищаєте обличчя від появи зморшок. Також не варто забувати про адекватний захист від сонця та  надмірних сонячних ванн, намагатися не відвідувати солярій. Бажано використовувати крем із позначкою SPF-50.

Як замаскувати міжбрівні зморшки без косметичної хірургії?

Як тільки ваші зморшки з'являться або почнуть з'являтися, не панікуйте! Існує безліч косметичних засобів та методів, щоб замаскувати їх, не звертаючись до косметичного хірурга.

Процедура експрес-заповнення зморшок

Цей догляд, особливо підходить для зморшок типу «міжбрівні», миттєво заповнить тонкі лінії, заломи на обличчі, які додають років. І це ще не все! Вони будуть менш помітні та ослаблені з часом. Процедура регенерує та стимулює клітини епідермісу, розгладжує глибокі та дрібні зморшки. Тканини обличчя зміцнюються, а контур заново формується. Ця процедура займе почесне місце у вашій б'юті-рутині!

10 лютого 2023

Рекомендуемые товары

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська