Демакіяж: інструкція із застосування!

Зняття макіяжу або демакіяж - важлива процедура, знайома нам приблизно з того ж моменту, як ми отримуємо уявлення про саму косметику. При цьому ми ретельно вивчаємо техніки нанесення тіней для повік, класифікуємо стрілки та дивимося онлайн-навчання з правильного контурингу. Але щодо демакіяжу більшість з нас звикла швидко вмиватися водою, а то й зовсім засипати з косметикою на обличчі. З косметикою Academie догляд за шкірою буде легким та приємним!

Зняття макіяжу – важливий крок!

Якщо ви запитаєте дерматолога або навіть візажиста, всі вони одноголосно скажуть вам одне й теж саме: видалення макіяжу – це важливий етап у збереженні молодої та красивої шкіри. Почнемо з того, що очищення шкіри необхідне в принципі. За день ми потіємо, сальні залози виділяють себум, а на обличчі накопичується вуличний пил. А якщо обличчя вкрите щільним тоном, повіки, вії і губи нафарбовані, то всю цю «красу» просто не можна залишати, як є. Навіть найякісніша декоративна косметика аж ніяк не корисна для шкіри.

Тому ви повинні приділяти кожного дня особливу увагу своїй шкірі, щоб зняти залишки макіяжу з обличчя. Інакше наслідки для епідермісу можуть бути драматичними: якщо не змивати макіяж, відновлення шкіри сповільнюється, вона відчуває нестачу кисню. Як результат: акне, подразнення, сухість, ранні зморшки... Отже, бережіть свою шкіру і щодня проводьте демакіяж. Це не займе у вас багато часу, і ви добре виглядатимете без особливих зусиль!

Чому слід обрати міцелярну воду?

Міцелярна вода - найпопулярніший засіб, який являє собою лосьйон на водній основі з міцелами (складними ефірами жирних кислот). Міцели розчиняють макіяж, не порушуючи при цьому гідроліпідну оболонку шкіри. Даний тип засобів ідеально підходить для всіх типів шкіри та макіяжу. Міцелярна вода стане вашим щоденним союзником краси! Вона пом'якшує шкіру, дарує приємне відчуття свіжості, посилює дію інших етапів догляду, попереджає закупорку пор, не щипає і не подразнює шкіру.

Для тих, хто хоче ідеального кольору обличчя, ви можете завершити демакіяж за допомогою Brightening Cleansing Gel! Цей диво-засіб покращить колір обличчя, зніме макіяж і впорається з пігментними плямами.

Тепер все, що вам потрібно робити – це щовечора знімати макіяж, давати можливість вашій шкірі дихати під час сну, та вуаля, готово! У вас буде гарний, сяючий колір обличчя і ви помітно помолодшаєте!
10 лютого 2023

Рекомендуемые товары

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська