Косметичні інновації. Відкрийте для себе флагманські технології Academie!

Чи знаєте ви? Наші засоби догляду спеціально розроблені з використанням унікальних та інноваційних технологій розробки. Ці революційні технології були ретельно створені нашими лабораторіями, щоб запропонувати виняткові результати.

Що таке емульсійна технологія [SME]?

Завдяки нашій постійній участі у дослідженнях та розробках наша команда дослідників розробила революційний косметичний процес: емульсійну технологію [SME] – субмікронну інкапсуляцію, яка гарантує ефективність та якість нашої продукції.

Як це працює?

Ця технологія сприяє та значно збільшує біодоступність активних інгредієнтів. Включена до наших формул, вона забезпечує ідеальне засвоєння шкірою та підвищує ефективність.

Це дозволяє активним інгредієнтам проникати в дерму ще швидше та глибше. Їхня дифузія оптимізується в серці клітин для підвищення ефективності.

Цей метод також забезпечує максимальну зручність використання формул. Незрівнянні текстури з ультрачуттєвим дотиком без шкоди для ефективності процедур. Ідеальний союз задоволення від застосування та результату!

Знайти технологію [SME] можна у наших антивікових дермокосметичних процедурах Derm Acte:

Інтенсивна зволожуюча сироватка 4D: завдяки емульсійній технології її 4 гіалуронові кислоти з різною молекулярною масою проникають глибоко в серце епідермісу, роблячи шкіру помітно більш пружною та зволоженою.

Мультикорекційний антивіковий крем: багатий на пептиди, цей антивіковий крем забезпечує приголомшливі результати щодо пружності шкіри! Відновлює еластичність та тонус шкіри, зменшуючи тонкі лінії та зморшки, а також пігментні плями.

Біомімікрія в косметиці

[Еко-біоміметична] технологія - це наука, заснована на інноваціях, що черпає натхнення з природи і поважає навколишнє середовище.

  • [ЕКО] = Екологія, Екосистема, Екодизайн
  • [БІОМІМЕТИЗМ] = Натхнення та спостереження за природою

Як і шкіра, емульсія складається з води та олії, пов'язаних між собою емульгаторами. Ідея полягає в тому, щоб краще зберегти екосистему шкіри (мікробіом та шкірний бар'єр), надавши нашим формулам можливість адаптуватися до неї!

Наші формули трохи схожі на другу шкіру: вони імітують природну структуру епідермісу і таким чином сумісні зі шкірою, забезпечуючи ідеальну взаємодію з дермою!

Отримані результати :

✓ Краща переносимість догляду
✓ Найкраще проникнення активів
✓ Підвищення ефективності

Знайдіть технологію [Eco Bio-mimetic] у наших лініях для догляду за шкірою Académie, що складаються на 98% з інгредієнтів натурального походження:

Hydraderm: зволожуючі процедури з екстрактом яблука.
Radiance: догляд здорового сяйва з екстрактом абрикоса.
Sève Miracle: антивіковий догляд із екстрактом ірису.

Отже, що з цього слід зрозуміти для себе?

Якщо вам потрібен ефективний догляд за шкірою, наші технології підкорять вас! Саме завдяки їм ключові активні інгредієнти, такі як вітамін С або гіалуронова кислота, дійсно проникають у серце шкіри. Таким чином, наші креми проти зморшок, дермокосметичні засоби та засоби природного походження пропонують вам оптимальну ефективність!

01 листопада 2023

Написати коментар

Ми автоматично визначили вашу мову як українську.
Ви можете змінити її тут:

Українська Російська