x
Разом: 0 грн.

Radiance

Серія Radiance від Academie призначена для втомленої шкіри, якій необхідний миттєвий "імпульс краси". Для надання шкірі сяйва, зміцнення її захисних сил, захисту від стресу. Це засоби "миттєвої краси", які працюють швидко і дуже ефектно.

Це лінія для догляду за шкірою з екстрактом абрикоса, заснована на інгредієнтах натурального походження. Засоби, завдяки ідеальній формулі, щодня зміцнюють захисні можливості дерми та бережуть від агресії зовнішніх факторів (забруднення, стрес тощо), водночас миттєво надаючи обличчю сяйво. Завдяки легким і оксамитовим текстурам, Radiance з надзвичайно свіжим і смачним ароматом абрикоса допоможе вам відчути себе красунею!

Високоякісний екстракт, отриманий завдяки ексклюзивному екологічно відповідальному виробничому процесу, дозволяє концентрувати активні молекули в 5-10 разів вище, ніж у «класичному» екстракті абрикоса. Цей 100% натуральний інгредієнт, біосумісний зі шкірою та багатий винною кислотою, має легкі та неагресивні відлущувальні властивості для епідермісу. Неймовірно покращує сяйво обличчя. А для ще більшого ефекту екстракт абрикоса поєднується з Eau Originelle de Citron Bio, 100% натуральною фруктовою водою з ідеальною біоспорідненістю зі шкірою, щоб вирівняти та підсвітити колір шкіри.

В результаті регулярного використання ви можете отримати такий результат:

  • відсутність слідів втоми - темних кіл, нічних набряків та припухлостей,
  • шкіра гладка і сяюча,
  • зменшення прояву дрібних зморшок,
  • повноцінне зволоження та живлення.