x
Разом: 0 грн.

Косметика Academie для макіяжу

Високоякісна косметика для макіяжу завдаток краси будь-якої дівчини!

Для прогресивної дами дуже принципово доглядати за собою і велику кількість часу приділяти своєму зовнішньому вигляду. Інноваційні косметичні засоби від французького бренду Academie прийдуть Вам на допомогу!

Макіяж від Academie - це: регенеруючі тональні основи, тональні креми, які з легкістю маскують всі дефекти шкіри, а саме чорні кола під очима, набряки, лопнувші капіляри, шрами, синюшність. З цими засобами Ви забудете, власне що таке прояви вікових змін, виснажена, ослаблена зовнішніми факторами шкіра.

Засоби просто наносяться на шкіру, роблячи її пружною, оксамитовою, привабливою і привласнюють натуральний, природний вигляд. Не менш важливим і приємним моментом є здатність засобів прибирати дрібні зморшки і недосконалості!

Втілити бажаний літній загар в дійсність допоможуть засоби для тонування шкіри (автозагар) від бренду Academie: краплі-сяйво з ефектом натурального загару. Засіб лягає рівномірно золотистим тоном на шкіру обличчя і тіло. Нехай чудовий загар на шкірі радує вас щодня!