x
Разом: 0 грн.

Academie Body

Щоденний професійний догляд за тілом

Ретельно підбираючи косметику для догляду за шкірою обличчя, ми часто забуваємо, що наше тіло також гідно ніжної щоденної турботи.

Academie представляє інноваційну серію професійних засобів для догляду за тілом Academie Body. Натуральні компоненти, високий вміст діючих речовин, простота у використанні, незмінна ефективність: засоби Академі Боді розроблені з любов'ю до жінки і з бажанням зробити її тіло досконалим.

В першу чергу, шкіра Вашого тіла потребує м'якого очищення. Академі пропонує провести цю процедуру за допомогою гелю-пілінгу для душу Gel Douche Exfoliant. Для досягнення ефекту, проводьте ексфоліацію (видалення відмерлих клітин) з гелем Academie Gel Douche Exfoliant 1 раз в тиждень. На окрему увагу заслуговує традиційне кускове мило Академі, в якому містяться дорогоцінні рослинні компоненти, які забезпечують шкірі тіла (а також обличчя) розкішний догляд: чудове очищення, ексфоліацію, зволоження і пом'якшення. Відчуйте всі переваги преміум-косметики для тіла, вибравши яблучне або виноградне мило.

Наступний етап догляду за тілом – зволоження і тонізація. Ідеальним засобом для шкіри тіла, яке підійде абсолютно всім є зволожуюче молочко з морським колагеном. Воно задовольняє всі щоденні потреби шкіри, а також надає антивікову дію.

Особливої уваги заслуговує догляд за шкірою після видалення волосся. Колекція постдепіляційних засобів включає молочко для тіла, дезодорант і крем для чутливих ділянок, які можна застосовувати після депіляції та епіляції. Спеціальні засоби допомагають заспокоїти шкіру, загоїти пошкодження (якщо такі виникли), а також уповільнити ріст волосся.

І справжній хіт лінійки Body - це дренажний напій для зниження ваги Детокс-дренаж. Це коктейль на основі рослинних екстрактів, який допомагає всього за 10 днів позбутися набряків і вивести з організму зайву рідину, що позитивним чином позначається на стані шкіри і об'ємах тіла. Крім того, в результаті дренажу поліпшується самопочуття, з'являється відчуття легкості. Доглядайте за тілом правильно, прагнучи до абсолютної краси!