x
Разом: 0 грн.

Academie Visage

Щоденний професійний догляд за шкірою обличчя

Лінія професійної косметики Academie Visage - це ваші улюблені косметологічні засоби для постійного професійного догляду за шкірою обличчя, в тому числі за найбільш вразливими його областями, такими як очі і губи. Креми, маски, гелі, тоніки, пілінги Academie Visage розроблені з урахуванням важливих особливостей різних типів шкіри: є також універсальні косметологічні засоби цієї лінії.

Програма Академі Візаж для нормальної/комбінірваної шкіри пропонує професійну косметику для очищення, тонізації, зволоження, живлення: такий комплекс дозволить вам підтримувати свіжість і здоров'я ніжної шкіри обличчя кожен день.

Для чутливої шкіри, яка схильна до почервоніння, підіберіть засоби Academie Visage для інтенсивного, щоденного і щотижневого догляду. Програма Академі Візаж для шкіри з почервоніннями дозволить швидко зняти їх, освіжити і заспокоїти чутливу шкіру, подарує здоровий рівний колір обличчя.

Особливої уваги заслуговує проблемна шкіра з надлишком ліпідів, а також суха і дуже суха шкіра. Для шкіри з надлишком ліпідів і для шкіри, схильної до сухості, Academie Visage пропонує розширені програми. Вони дозволяють не тільки вирішити поточні косметичні проблеми, але і забезпечити такій шкірі повноцінний догляд, що гарантує поліпшення її стану на тривалий час.

І воістину перлиною цієї серії є програма Академі Візаж для шкіри з ознаками старіння. Традиційний догляд, що включає в себе очищення, зволоження, тонізацію, живлення шкіри доповнюють нові революційні засоби, що дозволяють зберегти і максимально продовжити молодість вашої шкіри.

Зверніть увагу і на універсальні косметологічні засоби від Academie Visage: вони створені для професійного абсолютного догляду, містять активні компоненти, що дозволяють ефективно вирішувати різні проблеми і дарувати шкірі здоров'я і свіжість.

Academie Visage - щоденний догляд екстра-класу!

Cерії: