x
Разом: 0 грн.

Подарункові картки Academie

Подарункова карта на покупку професійної косметики - кращий спосіб зробити і корисний потрібний подарунок. Ви вибираєте номінал, а той, кому ви хочете зробити сюрприз, сам вибирає товар, який йому потрібен.

Ми пропонуємо Вам карти різних номіналів:

- малинова карта - 25 євро. Крем для очей, тонік, очищаючий засіб, набір мініатюр і т.д. - власник карти зможе придбати в нашому інтернет-магазині, якщо має малинову карту Academie.

- абрикосова карта - 50 євро. Денний або нічний крем, комплекс для очищення шкіри (умивалка/тонік), засоби для догляду за тілом, тональні засоби - сума 50 євро дозволяє придбати більшість базових товарів інтернет-магазину Academie.

- м'ятна карта - 100 євро. У нашому інтернет-магазині є лише кілька товарів, які коштують дорожче. Подарункова карта "м'ятна" дозволяє вибрати практично будь-який товар, або кілька товарів, щоб забезпечити собі якісний професійний догляд за шкірою.

- волошкова карта - 250 євро. Власник цієї карти може підібрати собі повний комплекс догляду Academie, що включає не тільки найнеобхідніші засоби, але і різноманітні приємні "надмірності". Коли Ви даруєте волошкову подарункову карту - ви надаєте її власнику повну свободу вибору!

- чорна карта - вільна сума. Ви самі вибираєте, скільки коштує Ваша карта. Ми зафіксуємо ту суму, яку ви побажаєте, зв'яжемо її з номером картки і внесемо в базу. Одержувач подарунка зможе уточнити номінал, зв'язавшись з нами по телефону або по е-мейл.

Зверніть увагу, що Ваш подарунок захищений від нестабільності курсу валюти!

Ви купуєте подарункову карту за гривні, але її номінал зафіксований в євро! І, при отоварюванню подарункової карти, сума покупки буде розраховуватися, виходячи з актуального курсу. Тобто кількість товару, яку можливо купити за карту не зміниться, як би не впав курс валюти!

Актуальний курс перерахунку ми будемо публікувати на цій сторінці, але приблизно орієнтуватися можна на курс ПриватБанку.

Якщо сума замовлення більша, ніж вартість подарункової карти, клієнт може доплатити решту суми. Якщо сума замовлення менша, ніж вартість подарункової карти, сума, що залишилася кладеться на віртуальний рахунок клієнта, і може бути використана пізніше.

Особисті знижки клієнта і подарункові карти: при покупці подарункового сертифіката діють особисті знижки клієнта (бонусна програма) і знижки за купонами. При отоварюванню сертифіката (купівлі продукції за сертифікат) бонусні знижки і знижки за купонами не діють. Серед власників подарункових карт будуть проводитися регулярні акції, які дозволять виграти додаткову знижку на покупку продукції Academie.

Якщо Вам подарували подарункову карту:

1. Зайдіть на наш сайт в розділ "Подарункові карти Academie" (тобто сюди :)) і визначте номінал картки за її кольором. Розрахуйте суму по подарунковій карті, виходячи з розрахункового курсу, опублікованого на цій сторінці. Якщо Ваша карта чорна - передзвоніть до нашого менеджера, продиктуйте номер картки і дізнайтеся її номінал.

2. Зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині, і виберіть спосіб розрахунку "Подарункової картою Academie". Повідомте менеджеру (в коментарі до замовлення, або по телефону) яку суму Ви плануєте списати з подарункової карти.

3. Після використання подарункової карти, не втрачайте її і не викидайте. Надалі Ваша карта буде працювати як дисконтна, і ми будемо регулярно проводити акції для власників подарункових карт.

Курс сьогодні: 34,5 грн / євро

* Верифікація подарункової карти буде проводитися за номером телефону власника картки або того, хто її придбав. Будь ласка, по можливості при замовленні вказуйте номер телефону одержувача (це може бути зроблено і пост-фактум). Якщо Ви передаровуєте свою подарункову карту, повідомте нам про це.

** нікому не давайте номер Вашої подарункової карти, особливо, якщо вона ще не отоварилася.