x
Разом: 0 грн.

Academie Men

До величезного задоволення прекрасної статі, образ чоловіка, що "трохи красивіший за мавпу", сьогодні вийшов з моди. В тренді стильні доглянуті, стежачі за своїм зовнішнім виглядом чоловіки, власники гарної здорової шкіри, підтягнутого акуратного тіла, що виглядають молодшими за свій вік.

Саме для таких чоловіків професійні французькі косметологи розробили лінію засобів Academie Men .

Лінія ультра ефективної професійної косметики Academie Men - це збалансований симбіоз найновіших технологій і традиційних перевірених роками компонентів, ефективності та зручності, ретельної турботи про чоловіка, а також бажання подарувати йому привабливість.

Тепер сучасна косметика для чоловіків - не тільки звичні засоби для гоління!

Шкіра будь-якого чоловіка, безумовно, потребує очищення, а також зволоження, живлення, і особливо - захисту від впливів ззовні. Academie розробила гіпоалергенні засоби, призначені для дбайливого ретельного догляду за чоловічою шкірою будь-якого типу, в різних умовах.

Для Вашої зручності ми напередодні свят формуємо чоловічі набори (дорожні, повсякденні), що містять всі необхідні косметологічні засоби для швидкого вирішення конкретних проблем і для комплексного догляду. Також Ви можете придбати засоби Academie Men окремо, зібравши свій власний індивідуальний набір - набір для абсолютного чоловічого догляду