x
Разом: 0 грн.

Academie Visage. Для всіх типів шкіри

Професійна косметика Академі (Academie) широко застосовується в естетичній медицині в лікувальних і профілактичних цілях. Вона успішно бореться з різноманітними шкірними проблемами і допомагає підтримувати шкіру в ідеальному доглянутому стані. Концепція професійної косметики Академі - не маскування зовнішніх недоліків, а вплив на причину їх виникнення. Таким чином, ви навряд чи побачите миттєвий ефект при використанні якісної професійної косметики, але з часом Ваша шкіра помітно зміниться на краще.

Лінія Academie для домашнього догляду стимулює обмінні процеси, прискорює виведення токсинів, відновлює і приводить в норму природну мікроциркуляцію шкіри. Зменшення зморшок, пігментних плям, набряків та інших візуальних дефектів стає закономірним наслідком правильного регулярного догляду за шкірою за допомогою професійної косметики.

В результаті правильного застосування косметики Академі результат перевершує всі очікування. Ваша шкіра щодня свіжа, здорова, супер-доглянута, так, як ніби ви дуже-дуже часто відвідуєте найкращі салони краси.