x
Разом: 0 грн.

Чутлива шкіра, схильна до почервонінь

Косметика Academie Visage для чутливої шкіри – це комплекс дуже ніжного ретельного догляду.

Власникам чутливої шкіри буває складно підібрати засоби, які не викликають негативних реакцій і в той же час забезпечують повноцінний догляд. Academie Visage для чутливої шкіри - прекрасне рішення! Особливо корисною косметика цієї лінії буде в зимовий період, коли шкіра найбільш чутлива до зовнішніх впливів.

Лінія Academie Visage - чутлива шкіра складається з трьох продуктів.

Щоденний догляд

Освіжаючий денний крем Academie підходить для всіх типів шкіри. Він надає пом'якшувальну дію, знімає подразнення, надає шкірі обличчя природний відтінок, прибирає сліди втоми. Може використовуватися як денний засіб, так і в якості нічного крему.

Інтенсивний догляд

Програма проти почервонінь - для догляду за проблемною шкірою, схильної до почервонінь. Ця програма - основний і найпотужніший продукт лінії Academie Visage - чутлива шкіра. Програма проти почервонінь Academie одночасно лікує і захищає чутливу шкіру обличчя. Її унікальні компоненти заспокоюють шкіру, адаптують її до агресивного впливу зовнішнього середовища, одночасно розгладжуючи зморшки стимулюючи оновлення клітин і надаючи шкірі здоровий ніжний колір і шовковистість. Підходить для ранкового і вечірнього догляду.

Щотижневий догляд

Заспокійлива маска - доповнює дію крему і програми проти почервонінь. Ефективно знімає подразнення, за лічені хвилини заспокоює подразнену шкіру, дарує їй свіжість, стимулює процес регенерації клітин. Ця маска - справжній порятунок для власників чутливої шкіри.